SC Erica 3 (0515 Mannen Zondag reserve (najaarsreeks))

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 SC Erica 3 7 6 0 1 18 24 37 13 0
2 HODO 2 7 6 0 1 18 17 32 15 0
3 FC Ter Apel '96 2 6 5 0 1 15 10 21 11 0
4 Schoonebeek 2 7 4 1 2 13 4 17 13 0
5 WKE '16 2 5 3 1 1 10 17 25 8 0
6 SC Erica 4 5 3 0 2 9 11 21 10 0
7 Valthermond 3 6 3 0 3 9 2 20 18 0
8 KSC 2 7 2 0 5 6 -18 14 32 0
9 VV Sleen 2 6 1 0 5 3 -13 15 28 0
10 EHS'85 2 7 0 1 6 1 -20 13 33 0
11 Raptim 4 7 0 1 6 1 -34 9 43 0


Programma

Zon 28 November 2021
10:00 EHS'85 2 - Valthermond 3
10:00 SC Erica 4 - VV Sleen 2
10:00 WKE '16 2 - FC Ter Apel '96 2
Afgelast Raptim 4 - HODO 2
11:30 Schoonebeek 2 - SC Erica 3
Don 02 December 2021
20:00 WKE '16 2 - SC Erica 3
Zon 05 December 2021
10:00 VV Sleen 2 - WKE '16 2
10:00 KSC 2 - EHS'85 2
10:00 Valthermond 3 - Raptim 4
11:00 FC Ter Apel '96 2 - SC Erica 4
12:00 HODO 2 - Schoonebeek 2
Zon 12 December 2021
10:00 EHS'85 2 - VV Sleen 2
10:00 SC Erica 4 - SC Erica 3
10:00 WKE '16 2 - Valthermond 3
10:30 Raptim 4 - FC Ter Apel '96 2
11:30 Schoonebeek 2 - KSC 2
Zon 19 December 2021
10:00 WKE '16 2 - SC Erica 4
10:00 VV Sleen 2 - Valthermond 3

Uitslagen

Zon 28 November 2021
Raptim 4 Afgelast HODO 2
Zon 21 November 2021
HODO 2 2 - 1 WKE '16 2
VV Sleen 2 5 - 1 Raptim 4
SC Erica 3 4 - 2 EHS'85 2
KSC 2 Afgelast SC Erica 4
Valthermond 3 5 - 0 Schoonebeek 2
Zon 14 November 2021
KSC 2 5 - 3 VV Sleen 2
Zon 07 November 2021
Raptim 4 1 - 5 KSC 2
SC Erica 4 5 - 1 EHS'85 2
Zon 31 Oktober 2021
Schoonebeek 2 2 - 2 WKE '16 2
HODO 2 8 - 3 VV Sleen 2
SC Erica 3 4 - 2 Raptim 4
KSC 2 1 - 6 FC Ter Apel '96 2
Valthermond 3 2 - 3 SC Erica 4
Zon 10 Oktober 2021
Schoonebeek 2 4 - 1 VV Sleen 2
EHS'85 2 1 - 10 HODO 2
SC Erica 3 3 - 4 FC Ter Apel '96 2
SC Erica 4 9 - 1 Raptim 4
KSC 2 2 - 6 Valthermond 3
Zon 03 Oktober 2021
HODO 2 2 - 1 Valthermond 3
FC Ter Apel '96 2 4 - 1 EHS'85 2
VV Sleen 2 2 - 7 SC Erica 3
SC Erica 4 2 - 3 Schoonebeek 2
WKE '16 2 6 - 0 KSC 2
Zon 26 September 2021
Schoonebeek 2 6 - 1 Raptim 4
EHS'85 2 4 - 5 WKE '16 2
SC Erica 3 6 - 2 HODO 2
Vri 24 September 2021
Valthermond 3 5 - 3 FC Ter Apel '96 2
Zon 19 September 2021
HODO 2 5 - 1 KSC 2
FC Ter Apel '96 2 1 - 0 Schoonebeek 2
Raptim 4 3 - 3 EHS'85 2
Valthermond 3 1 - 8 SC Erica 3
Zon 12 September 2021
HODO 2 3 - 2 SC Erica 4
Schoonebeek 2 2 - 1 EHS'85 2
FC Ter Apel '96 2 3 - 1 VV Sleen 2
SC Erica 3 5 - 0 KSC 2
WKE '16 2 11 - 0 Raptim 4
Valthermond 3 - SC Emmeloord 4

SC Erica 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 SC Erica 3 1 1 0 0 3 1 1 0 0
2 SVV'04 3 1 0 0 1 0 -1 0 1 0


Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zon 05 September 2021
SC Erica 3 1 - 0 SVV'04 3

SC Erica 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 S.V. Oosterwolde 2 1 1 0 0 3 18 18 0 0
2 Groninger Boys 2 1 1 0 0 3 8 10 2 0
3 Rolder Boys 3 1 1 0 0 3 7 7 0 0
4 v.v. Dronrijp 2 1 1 0 0 3 6 7 1 0
5 Roden 3 1 1 0 0 3 6 7 1 0
6 SC Erica 3 1 1 0 0 3 5 7 2 0
7 Groen Geel 2 1 1 0 0 3 5 5 0 0
8 LSC 1890 4 1 1 0 0 3 4 6 2 0
9 Musselkanaal 3 1 1 0 0 3 4 6 2 0
10 Noordster 3 1 1 0 0 3 4 5 1 0
11 Groen Geel 4 1 1 0 0 3 4 4 0 0
12 GSAVV Forward 9 1 1 0 0 3 3 8 5 0
13 Gomos 3 1 1 0 0 3 3 5 2 0
14 Mamio 2 1 1 0 0 3 3 5 2 0
15 FC Kraggenburg 2 1 1 0 0 3 3 4 1 0
16 Zuidwolde 4 1 1 0 0 3 3 4 1 0
17 SC Erica 4 1 1 0 0 3 3 3 0 0
18 Kwiek 4 1 1 0 0 3 3 3 0 0
19 OZW 3 1 1 0 0 3 3 3 0 0
20 Asser Boys 2 1 1 0 0 3 2 6 4 0
21 V.V. Westerkwartier 2 1 1 0 0 3 2 3 1 0
22 HODO 2 1 1 0 0 3 2 3 1 0
23 Nieuweschoot 2 1 1 0 0 3 2 3 1 0
24 Zwartemeerse Boys 2 1 1 0 0 3 2 3 1 0
25 Stadskanaal 3 1 1 0 0 3 1 4 3 0
26 Wacker 3 1 1 0 0 3 1 3 2 0
27 Gasselternijveen 2 1 1 0 0 3 1 2 1 0
28 LSC 1890 5 1 1 0 0 3 1 2 1 0
29 WKE '16 2 1 1 0 0 3 1 2 1 0
30 Farmsum 2 1 1 0 0 3 1 1 0 0
31 Tynaarlo 2 1 1 0 0 3 0 4 4 0
32 Havelte 2 1 1 0 0 3 0 3 3 0
33 Read Swart 2 1 1 0 0 3 0 1 1 0
34 FVC 3 1 1 0 0 3 0 0 0 0
35 EMMS 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Gieten 3 1 0 0 1 0 0 4 4 0
37 SC Emmeloord 3 1 0 0 1 0 0 3 3 0
38 ONB 2 1 0 0 1 0 0 1 1 0
39 VC Trynwalden 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0
40 VKW 3 1 0 0 1 0 -1 3 4 0
41 SC Emmeloord 6 1 0 0 1 0 -1 2 3 0
42 SC Balkbrug 2 1 0 0 1 0 -1 1 2 0
43 S.F. Deinum 2 1 0 0 1 0 -1 1 2 0
44 Westerwolde 2 1 0 0 1 0 -1 1 2 0
45 VVK 2 1 0 0 1 0 -1 0 1 0
46 S.V. Hoogersmilde 2 1 0 0 1 0 -2 4 6 0
47 FC Burgum 1 (zon) 1 0 0 1 0 -2 1 3 0
48 FC Ter Apel '96 2 1 0 0 1 0 -2 1 3 0
49 Wacker 2 1 0 0 1 0 -2 1 3 0
50 Zevenhuizen 2 1 0 0 1 0 -2 1 3 0
51 Gruno 2 1 0 0 1 0 -3 5 8 0
52 GVAV-Rapiditas 3 1 0 0 1 0 -3 2 5 0
53 FC Lewenborg 4 1 0 0 1 0 -3 2 5 0
54 sv Olyphia 2 1 0 0 1 0 -3 1 4 0
55 Ruinen 3 1 0 0 1 0 -3 1 4 0
56 Actief 4 1 0 0 1 0 -3 0 3 0
57 DVC'59 2 1 0 0 1 0 -3 0 3 0
58 Kwiek 5 1 0 0 1 0 -3 0 3 0
59 Amicitia VMC 4 1 0 0 1 0 -4 2 6 0
60 Jubbega 3 1 0 0 1 0 -4 2 6 0
61 Veelerveen 2 1 0 0 1 0 -4 1 5 0
62 SC Stadspark 4 1 0 0 1 0 -4 0 4 0
63 ST HOC/ValtherBoys 3 1 0 0 1 0 -5 2 7 0
64 Gruno 4 1 0 0 1 0 -5 0 5 0
65 Beilen 4 1 0 0 1 0 -6 1 7 0
66 fc Harlingen 5 1 0 0 1 0 -6 1 7 0
67 Beilen 3 1 0 0 1 0 -7 0 7 0
68 Haren 2 1 0 0 1 0 -8 2 10 0
69 Steenwijker Boys 2 1 0 0 1 0 -18 0 18 0


Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zon 24 Oktober 2021
Westerwolde 2 1 - 2 Gasselternijveen 2
Zon 17 Oktober 2021
VC Trynwalden 2 0 - 0 (2 FVC 3
LSC 1890 5 2 - 1 S.F. Deinum 2
GSAVV Forward 9 8 - 5 Gruno 2
Tynaarlo 2 4 - 4 (5 Gieten 3
fc Harlingen 5 1 - 7 v.v. Dronrijp 2
Kwiek 4 3 - 0 Kwiek 5
S.V. Oosterwolde 2 18 - 0 Steenwijker Boys 2
Groen Geel 4 4 - 0 SC Stadspark 4
Groninger Boys 2 10 - 2 Haren 2
Jubbega 3 2 - 6 LSC 1890 4
Gruno 4 0 - 5 Groen Geel 2
FC Kraggenburg 2 4 - 1 sv Olyphia 2
Nieuweschoot 2 3 - 1 FC Burgum 1 (zon)
Stadskanaal 3 4 - 3 VKW 3
EMMS 3 - Twedo 3
GVAV-Rapiditas 3 2 - 5 Mamio 2
Actief 4 0 - 3 OZW 3
Read Swart 2 1 - 1 (5 ONB 2
SC Balkbrug 2 1 - 2 WKE '16 2
Havelte 2 3 - 3 (5 SC Emmeloord 3
Musselkanaal 3 6 - 2 Amicitia VMC 4
SC Erica 4 3 - 0 DVC'59 2
Beilen 3 0 - 7 Rolder Boys 3
Farmsum 2 1 - 0 VVK 2
ST HOC/ValtherBoys 3 2 - 7 SC Erica 3
Roden 3 7 - 1 Beilen 4
S.V. Hoogersmilde 2 4 - 6 Asser Boys 2
Veelerveen 2 1 - 5 Noordster 3
Zevenhuizen 2 1 - 3 V.V. Westerkwartier 2
Zwartemeerse Boys 2 3 - 1 FC Ter Apel '96 2
Zuidwolde 4 4 - 1 Ruinen 3
Gomos 3 5 - 2 FC Lewenborg 4
Wacker 3 3 - 2 SC Emmeloord 6
Din 12 Oktober 2021
HODO 2 3 - 1 Wacker 2

SC Erica 3 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 Gomos 3 1 1 0 0 3 9 9 0 0
2 Noordster 3 1 1 0 0 3 6 6 0 0
3 Groninger Boys 2 1 1 0 0 3 4 5 1 0
4 Musselkanaal 3 1 1 0 0 3 4 5 1 0
5 V.V. Westerkwartier 2 1 1 0 0 3 3 5 2 0
6 Rolder Boys 3 1 1 0 0 3 2 5 3 0
7 Groen Geel 2 1 1 0 0 3 2 3 1 0
8 HODO 2 1 1 0 0 3 1 4 3 0
9 Zwartemeerse Boys 2 1 1 0 0 3 1 4 3 0
10 Read Swart 2 1 1 0 0 3 1 3 2 0
11 Zuidwolde 4 1 1 0 0 3 1 3 2 0
12 FC Kraggenburg 2 1 1 0 0 3 1 2 1 0
13 v.v. Dronrijp 2 1 1 0 0 3 0 2 2 0
14 GSAVV Forward 9 1 1 0 0 3 0 2 2 0
15 Gasselternijveen 2 1 1 0 0 3 0 1 1 0
16 Nieuweschoot 2 1 1 0 0 3 0 1 1 0
17 EMMS 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 LSC 1890 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 WKE '16 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 FVC 3 1 0 0 1 0 0 2 2 0
21 Farmsum 2 1 0 0 1 0 0 2 2 0
22 S.V. Oosterwolde 2 1 0 0 1 0 0 1 1 0
23 Stadskanaal 3 1 0 0 1 0 0 1 1 0
24 SC Erica 4 1 0 0 1 0 -1 3 4 0
25 SC Erica 3 1 0 0 1 0 -1 3 4 0
26 LSC 1890 5 1 0 0 1 0 -1 2 3 0
27 Wacker 3 1 0 0 1 0 -1 2 3 0
28 Havelte 2 1 0 0 1 0 -1 1 2 0
29 Tynaarlo 2 1 0 0 1 0 -2 3 5 0
30 Mamio 2 1 0 0 1 0 -2 1 3 0
31 Asser Boys 2 1 0 0 1 0 -3 2 5 0
32 Kwiek 4 1 0 0 1 0 -4 1 5 0
33 OZW 3 1 0 0 1 0 -4 1 5 0
34 Groen Geel 4 1 0 0 1 0 -6 0 6 0
35 Roden 3 1 0 0 1 0 -9 0 9 0


Programma

Din 30 November 2021
19:30 WKE '16 2 - EMMS 3

Uitslagen

Don 18 November 2021
Rolder Boys 3 5 - 3 Tynaarlo 2
Gomos 3 9 - 0 Roden 3
Woe 17 November 2021
Musselkanaal 3 5 - 1 Kwiek 4
GSAVV Forward 9 2 - 2 (5 Farmsum 2
Zon 14 November 2021
Gasselternijveen 2 1 - 1 (4 Stadskanaal 3
v.v. Dronrijp 2 2 - 2 (12 FVC 3
Noordster 3 6 - 0 Groen Geel 4
Groen Geel 2 3 - 1 Mamio 2
S.V. Oosterwolde 2 1 - 1 (3 Nieuweschoot 2
Read Swart 2 3 - 2 LSC 1890 5
Havelte 2 1 - 2 FC Kraggenburg 2
OZW 3 1 - 5 Groninger Boys 2
V.V. Westerkwartier 2 5 - 2 Asser Boys 2
SC Erica 3 3 - 4 HODO 2
Zwartemeerse Boys 2 4 - 3 SC Erica 4
Wacker 3 2 - 3 Zuidwolde 4