Bestuur

Hoofdbestuur

Functie Naam Tel.nr. E-mail
Voorzitter Jan Jeuring voorzitter@scerica.nl
Secretaris Marlous Boersma bestuur@scerica.nl
Penningmeester Rik Rolink penningmeester@scerica.nl
Bestuurslid TC Tino Hidding
Bestuurslid Jeugdzaken Jan Abelen
Sponsorzaken/Materialen Han Wellen
Algemeen bestuurslid Quinten Vos
Contact met bestuur: bestuur@scerica.nl
Vertrouwenspersoon Gini Schotanus 0591-302185 vertrouwenspersoon@scerica.nl

Jeugdcommissie SC Erica (JC)

Functie Naam Tel.nr. E-mail
Voorzitter Jan Abelen 06-54905544 jeugdzaken@scerica.nl
Secretaris
wedstrijdsecretariaat – jeugd Roel Braam 06-24454459 wedstrijdsecretariaat@scerica.nl
Rik Rolink 06-24454459 wedstrijdsecretariaat@scerica.nl
Coördinatoren JO13 t/m JO19 Bert tapper 06-83553396 btapper@ziggo.nl
Erwin Homans 06-50514079 erwin@limaho.nl
Coördinatoren JO8 t/m JO12 en Nils Reuvers 06-43274001 njreuvers@hotmail.com
Puppy voetbal Manfred Hindimith 06-22370105 manfredhindimith@hotmail.com 
Afgevaardigde TC Op roulatie basis technischecommissie@scerica.nl
Werkgroep organisatie Chantal Stoffers 06-14281230 chandusti@hotmail.com
José Hermans 0591-302891 jose.maatje@planet.nl
06-31202427 werkgroeporganisatie@scerica.nl
******************

Leden administratie

Han Wellen 06-57627305 ledenadministratie@scerica.nl
*******************

Wedstrijdsecretariaat

Vereniging Naam Tel.nr. E-mail
Sc Erica /senioren Jan Jeuring 06-18482270 wedstrijdsecretariaat@scerica.nl
Sc Erica /Jeugd Roel Braam &

Rik Rolink

06-24454459 wedstrijdsecretariaat@scerica.nl
svo BDE Anita de Gooijer 06-23488905 a.degooijer@hotmail.com
*******************

Technische commissie (TC)

Afdeling Naam E-mail
Voorzitter Reint Doek technischecommissie@scerica.nl
Secretaris Gerry Hake
Senioren / vrouwen Gerrie Benes
JO17 / JO19MM Lars Wellen
JO13 / JO15 Arjan Hartman
Richard Slip
JO 9 / JO11 Tino Hidding
Richard Slip
Algemeen technischecommissie@scerica.nl
*******************

Seniorencommissie

Naam Tel.nr. E-mail
Quinten Vos senioren@scerica.nl
Algemeen senioren@scerica.nl
*******************

Werkgroep Organisatie

Naam Tel.nr. E-mail
José Hermans 0591-302891
06-31202427 jose.maatje@planet.nl
Chantal Stoffers 06-14281230 chandusti@hotmail.com
Algemeen werkgroeporganisatie@scerica.nl
*******************

Kantinecommissie

Naam E-mail
Cees Lange kantine@scerica.nl
Henk Heijnen
Erik Prinsen
Peter Vinke
Algemeen kantine@scerica.nl
*******************

Materiaal Commissie

Naam E-mail
Jerôme Oostmeijer materialen@scerica.nl
Rene de Jong
Algemeen materialen@scerica.nl
*******************

Webredactie

Naam E-mail
Niels Haandrikman webredactie@scerica.nl
Erwin Homans
Gerry Hake
******************* Algemeen webredactie@scerica.nl

Activiteitencommissie

Naam E-mail
Marlous Boersma activiteiten@scerica.nl
Carmen Jager
Martijn Möhlmann
Roy Lit
Algemeen activiteiten@scerica.nl
*******************

Onderhoudscommissie

Naam Tel.nr.
Wim Heller 0622830859 accommodatie@scerica.nl
Ben Rolink
Wijcher Huls
Leo de Vries
Willem Rolink
Henk Robben
Wim vd Kolk
Algemeen accommodatie@scerica.nl