SC Erica 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 Musselkanaal 1 14 9 1 4 28 10 38 28 0
2 Raptim 1 13 8 2 3 26 15 32 17 0
3 CEC 1 12 7 1 4 22 4 24 20 0
4 SC Erica 1 15 6 4 5 22 5 30 25 0
5 Protos 1 12 6 3 3 21 9 25 16 0
6 FC Ter Apel '96 1 13 7 0 6 21 17 35 18 0
7 SVV'04 1 12 6 1 5 19 7 33 26 0
8 HOC 1 13 5 4 4 19 4 30 26 0
9 Sellingen 1 13 6 1 6 19 -8 26 34 0
10 Weerdinge 1 13 4 4 5 16 -8 27 35 0
11 Westerwolde 1 13 4 1 8 13 -15 22 37 0
12 Twedo 1 13 3 2 8 11 -10 24 34 0
13 Bellingwolde 1 11 2 3 6 9 -14 15 29 0
14 HODO 1 13 2 3 8 9 -16 23 39 0

Programma

Zon 01 Maart 2020
14:00 Musselkanaal 1 - HODO 1
14:00 Sellingen 1 - Weerdinge 1
14:00 Westerwolde 1 - SC Erica 1
14:00 Protos 1 - SVV'04 1
14:00 CEC 1 - Bellingwolde 1
14:00 Twedo 1 - FC Ter Apel '96 1
14:00 Raptim 1 - HOC 1
Zon 08 Maart 2020
14:00 SVV'04 1 - Bellingwolde 1
14:00 Sellingen 1 - Twedo 1
14:00 Musselkanaal 1 - HOC 1
14:00 Protos 1 - SC Erica 1
14:00 FC Ter Apel '96 1 - HODO 1
14:00 CEC 1 - Weerdinge 1
14:00 Westerwolde 1 - Raptim 1
Zon 15 Maart 2020
14:00 Bellingwolde 1 - Musselkanaal 1
14:00 HODO 1 - Sellingen 1
14:00 SC Erica 1 - CEC 1
14:00 HOC 1 - Weerdinge 1
14:00 Raptim 1 - Protos 1
14:00 FC Ter Apel '96 1 - SVV'04 1
14:00 Twedo 1 - Westerwolde 1
Zon 22 Maart 2020
14:00 Bellingwolde 1 - CEC 1
14:00 Musselkanaal 1 - Raptim 1
14:00 SVV'04 1 - Twedo 1
14:00 Sellingen 1 - Protos 1
14:00 HOC 1 - HODO 1
14:00 Westerwolde 1 - FC Ter Apel '96 1
14:00 Weerdinge 1 - SC Erica 1
Don 26 Maart 2020
19:00 Bellingwolde 1 - Twedo 1

Uitslagen

Zon 16 Februari 2020
SC Erica 1 4 - 1 Sellingen 1
Zon 02 Februari 2020
SC Erica 1 4 - 4 Musselkanaal 1
Zon 26 Januari 2020
Westerwolde 1 1 - 3 CEC 1
SVV'04 1 3 - 0 SC Erica 1
Musselkanaal 1 1 - 0 Weerdinge 1
HOC 1 3 - 2 Twedo 1
Sellingen 1 2 - 0 Raptim 1
FC Ter Apel '96 1 0 - 3 Protos 1
Bellingwolde 1 2 - 2 HODO 1
Zon 19 Januari 2020
SVV'04 1 8 - 3 Weerdinge 1
Zon 22 December 2019
Weerdinge 1 3 - 4 Sellingen 1
Don 19 December 2019
Twedo 1 1 - 1 Protos 1
Zon 15 December 2019
SC Erica 1 2 - 2 HOC 1
HODO 1 0 - 4 Twedo 1
Sellingen 1 4 - 2 Westerwolde 1
Raptim 1 2 - 0 Musselkanaal 1
Weerdinge 1 3 - 1 FC Ter Apel '96 1
Zon 08 December 2019
HOC 1 3 - 0 CEC 1
Musselkanaal 1 5 - 1 Westerwolde 1
FC Ter Apel '96 1 3 - 1 SC Erica 1
HODO 1 3 - 1 Raptim 1
Zon 01 December 2019
CEC 1 1 - 1 HODO 1
Protos 1 1 - 4 Musselkanaal 1
FC Ter Apel '96 1 4 - 0 Bellingwolde 1
Westerwolde 1 3 - 2 SVV'04 1
Sellingen 1 2 - 2 HOC 1
Raptim 1 4 - 0 Weerdinge 1
SC Erica 1 1 - 0 Twedo 1
Zon 24 November 2019
Bellingwolde 1 0 - 3 Raptim 1
HODO 1 1 - 1 SC Erica 1
Musselkanaal 1 1 - 0 Sellingen 1
SVV'04 1 2 - 0 FC Ter Apel '96 1
Twedo 1 1 - 4 CEC 1
Weerdinge 1 3 - 3 Protos 1
HOC 1 5 - 2 Westerwolde 1
Zon 17 November 2019
Raptim 1 3 - 0 Westerwolde 1
Zon 10 November 2019
CEC 1 1 - 2 SC Erica 1
Musselkanaal 1 2 - 1 Bellingwolde 1
Sellingen 1 2 - 1 FC Ter Apel '96 1
Weerdinge 1 2 - 2 HOC 1
Westerwolde 1 4 - 1 Twedo 1
Raptim 1 6 - 3 SVV'04 1
Zat 09 November 2019
Protos 1 4 - 1 HODO 1
Zon 03 November 2019
SC Erica 1 1 - 2 Weerdinge 1
HODO 1 2 - 5 HOC 1
SVV'04 1 4 - 2 Musselkanaal 1
Protos 1 2 - 3 Sellingen 1
Twedo 1 4 - 3 Bellingwolde 1
FC Ter Apel '96 1 7 - 0 Westerwolde 1
CEC 1 2 - 1 Raptim 1
Zon 27 Oktober 2019
Weerdinge 1 2 - 1 CEC 1
Westerwolde 1 0 - 1 Protos 1
Bellingwolde 1 2 - 2 SVV'04 1
Musselkanaal 1 4 - 3 Twedo 1
HOC 1 1 - 2 FC Ter Apel '96 1
Sellingen 1 2 - 1 HODO 1
Raptim 1 4 - 2 SC Erica 1
Zon 20 Oktober 2019
Bellingwolde 1 3 - 2 HOC 1
SC Erica 1 1 - 1 Westerwolde 1
SVV'04 1 4 - 2 Sellingen 1
HODO 1 3 - 4 Musselkanaal 1
Twedo 1 2 - 2 Weerdinge 1
Zat 19 Oktober 2019
Protos 1 2 - 2 Raptim 1
FC Ter Apel '96 1 5 - 0 CEC 1
Zon 13 Oktober 2019
CEC 1 2 - 0 Protos 1
Musselkanaal 1 4 - 2 FC Ter Apel '96 1
Raptim 1 2 - 0 Twedo 1
HOC 1 1 - 0 SVV'04 1
Westerwolde 1 1 - 3 Bellingwolde 1
Weerdinge 1 6 - 3 HODO 1
Sellingen 1 1 - 5 SC Erica 1
Zon 06 Oktober 2019
HOC 1 1 - 4 Musselkanaal 1
Bellingwolde 1 1 - 1 Weerdinge 1
SC Erica 1 0 - 1 Protos 1
HODO 1 2 - 3 Westerwolde 1
SVV'04 1 0 - 2 CEC 1
FC Ter Apel '96 1 0 - 1 Raptim 1
Twedo 1 4 - 1 Sellingen 1
Zon 29 September 2019
SC Erica 1 3 - 0 Bellingwolde 1
HODO 1 0 - 6 FC Ter Apel '96 1
Protos 1 2 - 0 HOC 1
Twedo 1 1 - 5 SVV'04 1
CEC 1 3 - 2 Musselkanaal 1
Zon 22 September 2019
SVV'04 1 0 - 4 HODO 1
Bellingwolde 1 0 - 5 Protos 1
HOC 1 3 - 3 Raptim 1
Musselkanaal 1 1 - 3 SC Erica 1
Sellingen 1 2 - 5 CEC 1
FC Ter Apel '96 1 4 - 1 Twedo 1
Westerwolde 1 4 - 0 Weerdinge 1

SC Erica 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 Hoogeveen 1 1 0 0 3 6 7 1 0
2 Staphorst 2 1 1 0 0 3 5 6 1 0
3 Flevo Boys 2 1 1 0 0 3 5 5 0 0
4 Hoogeveen 1 1 1 0 0 3 5 5 0 0
5 ONR 1 1 1 0 0 3 5 5 0 0
6 Weerdinge 1 1 1 0 0 3 5 5 0 0
7 Urk 1 1 0 0 3 4 6 2 0
8 Achilles 1894 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
9 Genemuiden SC 1 1 0 0 3 4 4 0 0
10 FC Klazienaveen 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
11 Protos 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
12 Pesse 1 1 1 0 0 3 3 4 1 0
13 VKW 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
14 SVM 1 1 1 0 0 3 2 4 2 0
15 Urk 2 1 1 0 0 3 2 4 2 0
16 SC Emmeloord 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
17 Rolder Boys 1 1 1 0 0 3 1 3 2 0
18 ACV 1 1 0 0 3 1 2 1 0
19 Hollandscheveld 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
20 Ruinen 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
21 Smilde'94 1 1 1 0 0 3 0 2 2 0
22 Alcides 1 1 0 0 3 0 1 1 0
23 Noordscheschut 1 1 1 0 0 3 0 1 1 0
24 MSC/Amslod 1 1 0 0 3 0 1 1 0
25 SVV'04 1 1 1 0 0 3 0 1 1 0
26 Steenwijkerwold 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
27 Flevo Boys 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 d' Olde Veste'54 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 HOC 1 1 0 0 1 0 0 2 2 0
30 DZOH 1 1 0 0 1 0 0 1 1 0
31 Nieuw Buinen 1 1 0 0 1 0 0 1 1 0
32 Staphorst 1 0 0 1 0 0 1 1 0
33 SSA Creil-Bant 1 1 0 0 1 0 0 1 1 0
34 ZZVV 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
35 Gomos 2 1 0 0 1 0 -1 2 3 0
36 SVBO 1 1 0 0 1 0 -1 1 2 0
37 SC Erica 1 1 0 0 1 0 -1 0 1 0
38 VHK 1 1 0 0 1 0 -1 0 1 0
39 Dwingeloo 1 1 0 0 1 0 -2 2 4 0
40 vv Sweel 1 1 0 0 1 0 -2 2 4 0
41 HZVV 1 0 0 1 0 -2 0 2 0
42 Tollebeek 1 1 0 0 1 0 -3 1 4 0
43 Emmen 1 0 0 1 0 -3 0 3 0
44 De Weide 1 1 0 0 1 0 -4 2 6 0
45 Asser Boys 1 1 0 0 1 0 -4 0 4 0
46 CEC 1 1 0 0 1 0 -4 0 4 0
47 CSVC 1 1 0 0 1 0 -4 0 4 0
48 LTC 1 1 0 0 1 0 -4 0 4 0
49 HODO 1 1 0 0 1 0 -5 1 6 0
50 Fit Boys 1 1 0 0 1 0 -5 0 5 0
51 Gasselternijveen 1 1 0 0 1 0 -5 0 5 0
52 FC Kraggenburg 1 1 0 0 1 0 -5 0 5 0
53 vv Steenwijk 1 1 0 0 1 0 -5 0 5 0
54 Elim 1 1 0 0 1 0 -6 1 7 0

Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Din 19 November 2019
Nieuw Buinen 1 1 - 1 (2 MSC/Amslod
Zon 17 November 2019
Ruinen 1 1 - 0 SC Erica 1
Smilde'94 1 2 - 2 (3 HOC 1
Gasselternijveen 1 0 - 5 Weerdinge 1
VKW 1 3 - 0 Emmen
Rolder Boys 1 3 - 2 Gomos 2
Asser Boys 1 0 - 4 Protos 1
Zat 16 November 2019
vv Sweel 1 2 - 4 SVM 1
SC Emmeloord 1 2 - 0 HZVV
SSA Creil-Bant 1 1 - 1 (1 SVV'04 1
Steenwijkerwold 1 0 - 0 (4 ZZVV 1
Elim 1 1 - 7 Hoogeveen
Tollebeek 1 1 - 4 Pesse 1
Staphorst 2 6 - 1 HODO 1
DZOH 1 1 - 1 (3 Alcides
SVBO 1 1 - 2 ACV
Flevo Boys 2 5 - 0 vv Steenwijk 1
De Weide 1 2 - 6 Urk
Achilles 1894 1 4 - 0 CSVC 1
Urk 2 4 - 2 Dwingeloo 1
VHK 1 0 - 1 Hollandscheveld 1
Vri 15 November 2019
Hoogeveen 1 5 - 0 FC Kraggenburg 1
Don 14 November 2019
ONR 1 5 - 0 Fit Boys 1
FC Klazienaveen 1 4 - 0 CEC 1
Din 12 November 2019
Genemuiden SC 4 - 0 LTC 1
Noordscheschut 1 1 - 1 (4 Staphorst

SC Erica 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 SC Erica 1 3 2 0 1 6 16 20 4 0
2 Gieten 1 3 2 0 1 6 14 19 5 0
3 Bargeres 1 3 2 0 1 6 5 11 6 0
4 Valther Boys 1 3 0 0 3 0 -35 1 36 0

Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zon 15 September 2019
Bargeres 1 3 - 2 SC Erica 1
Gieten 1 15 - 0 Valther Boys 1
Zon 08 September 2019
SC Erica 1 15 - 0 Valther Boys 1
Bargeres 1 2 - 3 Gieten 1
Zon 01 September 2019
Gieten 1 1 - 3 SC Erica 1
Don 29 Augustus 2019
Valther Boys 1 1 - 6 Bargeres 1