Team


SC Erica JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 VIOS (O) JO12-1 6 5 1 0 16 41 48 7 0
2 VV Sleen JO12-1 6 5 0 1 15 49 67 18 0
3 SJO SWB JO12-1JM 6 4 1 1 13 31 50 19 0
4 FC Klazienaveen JO12-3 6 3 0 3 9 2 30 28 0
5 DZOH JO12-1 6 2 0 4 6 -13 19 32 0
6 SC Erica JO12-2 6 1 0 5 3 -26 25 51 0
7 Twedo JO12-2JM 6 0 0 6 0 -84 0 84 0


Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zat 21 Oktober 2023
SJO SWB JO12-1JM 6 - 0 Twedo JO12-2JM
Zat 14 Oktober 2023
SC Erica JO12-2 18 - 0 Twedo JO12-2JM
VV Sleen JO12-1 2 - 4 VIOS (O) JO12-1
SJO SWB JO12-1JM 8 - 4 FC Klazienaveen JO12-3
Zat 07 Oktober 2023
VIOS (O) JO12-1 3 - 3 SJO SWB JO12-1JM
DZOH JO12-1 0 - 8 VV Sleen JO12-1
FC Klazienaveen JO12-3 8 - 2 SC Erica JO12-2
Zat 30 September 2023
SC Erica JO12-2 1 - 10 VIOS (O) JO12-1
FC Klazienaveen JO12-3 4 - 3 DZOH JO12-1
Zat 23 September 2023
VV Sleen JO12-1 8 - 7 SJO SWB JO12-1JM
DZOH JO12-1 5 - 0 SC Erica JO12-2
Twedo JO12-2JM 0 - 8 FC Klazienaveen JO12-3
Zat 16 September 2023
Raptim, JO12-3JM 0 - 17 FC Klazienaveen JO12-3
VIOS (O) JO12-1 7 - 0 DZOH JO12-1
VV Sleen JO12-1 28 - 0 Twedo JO12-2JM
SJO SWB JO12-1JM 13 - 2 SC Erica JO12-2
Zat 09 September 2023
Twedo JO12-2JM 0 - 15 VIOS (O) JO12-1
SC Erica JO12-2 21 - 1 Raptim, JO12-3JM
SJO SWB JO12-1JM 13 - 2 DZOH JO12-1
FC Klazienaveen JO12-3 5 - 6 VV Sleen JO12-1
Woe 06 September 2023
VV Sleen JO12-1 15 - 2 SC Erica JO12-2
DZOH JO12-1 9 - 0 Twedo JO12-2JM
Zat 02 September 2023
Raptim, JO12-3JM 0 - 11 SJO SWB JO12-1JM
VIOS (O) JO12-1 9 - 1 FC Klazienaveen JO12-3

SC Erica JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

4e klasse (2e fase) 7

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 FC Ter Apel '96 JO12-1 4 4 0 0 12 31 33 2 0
2 SC Erica JO12-2 4 3 0 1 9 20 29 9 0
3 HOVC JO12-1 4 3 0 1 9 10 25 15 0
4 Pekelder Boys JO12-1 5 2 1 2 7 -1 13 14 0
5 CEC JO12-2 5 2 0 3 6 -10 11 21 0
6 Stadskanaal JO12-2 5 1 1 3 4 -11 14 25 0
7 SJO FC Meerdijk JO12-1 4 1 0 3 3 6 22 16 0
8 Valthermond MO12-1 5 1 0 4 3 -45 7 52 0


Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zat 16 December 2023
Stadskanaal JO12-2 0 - 7 FC Ter Apel '96 JO12-1
CEC JO12-2 0 - 6 HOVC JO12-1
SJO FC Meerdijk JO12-1 12 - 0 Valthermond MO12-1
Zat 09 December 2023
Valthermond MO12-1 2 - 13 SC Erica JO12-2
Pekelder Boys JO12-1 4 - 3 CEC JO12-2
Zat 25 November 2023
Stadskanaal JO12-2 2 - 4 CEC JO12-2
Pekelder Boys JO12-1 0 - 5 FC Ter Apel '96 JO12-1
Zat 18 November 2023
CEC JO12-2 - SJO FC Meerdijk JO12-1
CEC JO12-2 3 - 2 SJO FC Meerdijk JO12-1
FC Ter Apel '96 JO12-1 3 - 2 SC Erica JO12-2
HOVC JO12-1 8 - 1 Stadskanaal JO12-2
Pekelder Boys JO12-1 1 - 2 Valthermond MO12-1
Zat 11 November 2023
Stadskanaal JO12-2 3 - 3 Pekelder Boys JO12-1
Valthermond MO12-1 0 - 18 FC Ter Apel '96 JO12-1
SC Erica JO12-2 7 - 1 CEC JO12-2
SJO FC Meerdijk JO12-1 7 - 8 HOVC JO12-1
Zat 04 November 2023
Valthermond MO12-1 3 - 8 Stadskanaal JO12-2
HOVC JO12-1 3 - 7 SC Erica JO12-2
Pekelder Boys JO12-1 5 - 1 SJO FC Meerdijk JO12-1

SC Erica JO12-2 (0332 Onder 12 (3e fase))

4e klasse (3e fase) 03

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 SC Erica JO12-2 6 5 1 0 16 36 51 15 0
2 Wijster JO12-1JM 6 4 1 1 13 12 31 19 0
3 SJO WNBC '09 JO12-1JM 6 3 1 2 10 4 20 16 0
4 HZVV JO12-3 6 3 0 3 9 4 22 18 0
5 FC Klazienaveen JO12-5 6 3 0 3 9 -14 10 24 0
6 Pesse JO12-2JM 5 0 1 4 1 -20 7 27 0
7 DZOH JO12-1 5 0 0 5 0 -22 5 27 0


Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zat 23 Maart 2024
SC Erica JO12-2 9 - 4 HZVV JO12-3
Zat 16 Maart 2024
FC Klazienaveen JO12-5 1 - 14 SC Erica JO12-2
DZOH JO12-1 3 - 5 Wijster JO12-1JM
HZVV JO12-3 5 - 2 SJO WNBC '09 JO12-1JM
Zat 09 Maart 2024
SC Erica JO12-2 7 - 2 Pesse JO12-2JM
SJO WNBC '09 JO12-1JM 4 - 0 FC Klazienaveen JO12-5
Wijster JO12-1JM 3 - 2 HZVV JO12-3
Zat 02 Maart 2024
FC Klazienaveen JO12-5 1 - 3 Wijster JO12-1JM
DZOH JO12-1 0 - 5 HZVV JO12-3
Pesse JO12-2JM 1 - 1 SJO WNBC '09 JO12-1JM
Zat 10 Februari 2024
SC Erica JO12-2 8 - 0 DZOH JO12-1
HZVV JO12-3 1 - 3 FC Klazienaveen JO12-5
Wijster JO12-1JM 13 - 3 Pesse JO12-2JM
Zat 03 Februari 2024
SC Erica JO12-2 8 - 3 SJO WNBC '09 JO12-1JM
DZOH JO12-1 2 - 4 FC Klazienaveen JO12-5
Pesse JO12-2JM 1 - 5 HZVV JO12-3
Zat 27 Januari 2024
FC Klazienaveen JO12-5 1 - 0 Pesse JO12-2JM
SJO WNBC '09 JO12-1JM 5 - 0 DZOH JO12-1
Wijster JO12-1JM 5 - 5 SC Erica JO12-2
Zat 20 Januari 2024
SJO WNBC '09 JO12-1JM 5 - 2 Wijster JO12-1JM

SC Erica JO12-2 (0336 Onder 12 (4e fase))

3e klasse (4e fase) 18

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 FC Klazienaveen JO12-3 5 3 2 0 11 10 31 21 0
2 FC Klazienaveen JO12-4JM 5 3 1 1 10 5 24 19 0
3 Drenthina JO12-2 5 3 0 2 9 5 28 23 0
4 Bargeres JO12-1 5 2 1 2 7 3 20 17 0
5 SC Erica JO12-2 5 1 0 4 3 -11 13 24 0
6 Raptim JO12-2JM 5 1 0 4 3 -12 15 27 0


Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zat 18 Mei 2024
Drenthina JO12-2 5 - 1 Raptim JO12-2JM
FC Klazienaveen JO12-4JM 5 - 5 FC Klazienaveen JO12-3
SC Erica JO12-2 2 - 1 Bargeres JO12-1
Zat 11 Mei 2024
Bargeres JO12-1 3 - 2 FC Klazienaveen JO12-4JM
FC Klazienaveen JO12-3 8 - 4 Drenthina JO12-2
Raptim JO12-2JM 6 - 4 SC Erica JO12-2
Zat 20 April 2024
FC Klazienaveen JO12-4JM 5 - 1 SC Erica JO12-2
Bargeres JO12-1 4 - 6 Drenthina JO12-2
Raptim JO12-2JM 3 - 7 FC Klazienaveen JO12-3
Zat 13 April 2024
Drenthina JO12-2 6 - 2 SC Erica JO12-2
FC Klazienaveen JO12-3 5 - 5 Bargeres JO12-1
Raptim JO12-2JM 3 - 4 FC Klazienaveen JO12-4JM
Zat 06 April 2024
FC Klazienaveen JO12-4JM 8 - 7 Drenthina JO12-2
SC Erica JO12-2 4 - 6 FC Klazienaveen JO12-3
Bargeres JO12-1 7 - 2 Raptim JO12-2JM