Team


SC Erica JO15-1 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 5

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 Twedo JO15-1 6 6 0 0 18 25 26 1 0
2 DZOH JO15-3 6 3 2 1 11 16 24 8 0
3 SC Erica JO15-1 6 3 1 2 10 3 12 9 0
4 SVV'04 JO15-1JM 6 3 1 2 10 0 13 13 0
5 EHS'85 JO15-1JM 6 3 0 3 9 5 16 11 0
6 Raptim, JO15-2JM 6 1 0 5 3 -16 11 27 0
7 Twedo JO15-2JM 6 0 0 6 0 -33 3 36 0


Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zat 21 Oktober 2023
DZOH JO15-3 3 - 0 EHS'85 JO15-1JM
Zat 14 Oktober 2023
Raptim, JO15-2JM 0 - 6 Twedo JO15-1
SVV'04 JO15-1JM 5 - 0 Twedo JO15-2JM
Zat 07 Oktober 2023
Twedo JO15-1 3 - 0 DZOH JO15-3
EHS'85 JO15-1JM 3 - 2 SC Erica JO15-1
Twedo JO15-2JM 1 - 5 Raptim, JO15-2JM
Zat 30 September 2023
SC Erica JO15-1 4 - 1 Twedo JO15-2JM
Raptim, JO15-2JM 2 - 7 DZOH JO15-3
SVV'04 JO15-1JM 2 - 1 EHS'85 JO15-1JM
Zat 23 September 2023
Twedo JO15-1 8 - 0 SVV'04 JO15-1JM
EHS'85 JO15-1JM 6 - 1 Raptim, JO15-2JM
DZOH JO15-3 1 - 1 SC Erica JO15-1
Zat 16 September 2023
SC Erica JO15-1 2 - 1 SVV'04 JO15-1JM
EHS'85 JO15-1JM 1 - 3 Twedo JO15-1
DZOH JO15-3 12 - 1 Twedo JO15-2JM
Zat 09 September 2023
SC Erica JO15-1 0 - 1 Twedo JO15-1
SVV'04 JO15-1JM 4 - 1 Raptim, JO15-2JM
Twedo JO15-2JM 0 - 5 EHS'85 JO15-1JM
Zat 02 September 2023
Twedo JO15-1 5 - 0 Twedo JO15-2JM
DZOH JO15-3 1 - 1 SVV'04 JO15-1JM
Raptim, JO15-2JM 2 - 3 SC Erica JO15-1

SC Erica JO15-1 (0387 Onder 15 (2e fase))

2e klasse (2e fase) 10

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 DZOH JO15-3 7 5 1 1 16 13 30 17 0
2 WKE '16 JO15-1 6 3 2 1 11 10 19 9 0
3 SC Erica JO15-1 6 3 1 2 10 3 11 8 0
4 SJO FC Coevorden JO15-2JM 5 2 2 1 8 2 10 8 0
5 Borger JO15-1 4 2 0 2 6 -1 8 9 0
6 SVV'04 JO15-1JM 5 2 0 3 6 -9 10 19 0
7 EHS'85 JO15-1JM 4 1 0 3 3 -3 6 9 0
8 VIOS (O) JO15-1JM 5 0 0 5 0 -15 3 18 0


Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zat 23 December 2023
DZOH JO15-3 3 - 1 EHS'85 JO15-1JM
Don 21 December 2023
EHS'85 JO15-1JM Afgelast WKE '16 JO15-1
Zat 16 December 2023
SVV'04 JO15-1JM 2 - 1 VIOS (O) JO15-1JM
DZOH JO15-3 5 - 4 SC Erica JO15-1
SJO FC Coevorden JO15-2JM 0 - 0 WKE '16 JO15-1
Borger JO15-1 Afgelast EHS'85 JO15-1JM
Zat 09 December 2023
SC Erica JO15-1 1 - 0 SJO FC Coevorden JO15-2JM
WKE '16 JO15-1 1 - 2 Borger JO15-1
SVV'04 JO15-1JM 2 - 6 DZOH JO15-3
VIOS (O) JO15-1JM Afgelast EHS'85 JO15-1JM
Zat 02 December 2023
DZOH JO15-3 6 - 1 VIOS (O) JO15-1JM
SJO FC Coevorden JO15-2JM Afgelast SVV'04 JO15-1JM
Borger JO15-1 Afgelast SC Erica JO15-1
Don 30 November 2023
VIOS (O) JO15-1JM Afgelast SJO FC Coevorden JO15-2JM
Zat 25 November 2023
WKE '16 JO15-1 4 - 1 VIOS (O) JO15-1JM
SC Erica JO15-1 0 - 1 EHS'85 JO15-1JM
DZOH JO15-3 3 - 3 SJO FC Coevorden JO15-2JM
SVV'04 JO15-1JM Afgelast Borger JO15-1
Zat 18 November 2023
WKE '16 JO15-1 1 - 1 SC Erica JO15-1
EHS'85 JO15-1JM 1 - 2 SVV'04 JO15-1JM
Borger JO15-1 2 - 5 DZOH JO15-3
Zat 11 November 2023
SC Erica JO15-1 3 - 0 VIOS (O) JO15-1JM
SJO FC Coevorden JO15-2JM 3 - 1 Borger JO15-1
SVV'04 JO15-1JM 3 - 9 WKE '16 JO15-1
Zat 04 November 2023
WKE '16 JO15-1 4 - 2 DZOH JO15-3
SC Erica JO15-1 2 - 1 SVV'04 JO15-1JM
EHS'85 JO15-1JM 3 - 4 SJO FC Coevorden JO15-2JM
VIOS (O) JO15-1JM 0 - 3 Borger JO15-1

SC Erica JO15-1 (0388 Onder 15 (3e fase))

2e klasse (3e fase) 3

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 Borger JO15-1 2 2 0 0 6 9 12 3 0
2 SC Erica JO15-1 2 2 0 0 6 8 9 1 0
3 Musselkanaal JO15-1 2 2 0 0 6 2 6 4 0
4 EHS'85 JO15-1JM 1 1 0 0 3 4 4 0 0
5 SV Mussel JO15-1 1 1 0 0 3 2 3 1 0
6 Borger JO15-2 1 1 0 0 3 1 1 0 0
7 Nieuw Buinen JO15-1 2 1 0 1 3 0 4 4 0
8 WKE '16 JO15-1 2 1 0 1 3 -3 4 7 0
9 DZOH JO15-3 1 0 0 1 0 -1 2 3 0
10 CEC JO15-1 1 0 0 1 0 -1 0 1 0
11 Bargeres JO15-1 1 0 0 1 0 -6 2 8 0
12 Stadskanaal JO15-2 2 0 0 2 0 -3 3 6 0
13 SVV'04 JO15-1JM 2 0 0 2 0 -5 2 7 0
14 ST Gieten/Eext JO15-2JM 2 0 0 2 0 -7 1 8 0


Programma

Zat 02 Maart 2024
09:00 Borger JO15-1 - Nieuw Buinen JO15-1
09:00 Borger JO15-2 - ST Gieten/Eext JO15-2JM
09:30 CEC JO15-1 - DZOH JO15-3
10:15 SVV'04 JO15-1JM - SC Erica JO15-1
10:30 Musselkanaal JO15-1 - SV Mussel JO15-1
10:45 Stadskanaal JO15-2 - EHS'85 JO15-1JM
11:30 Bargeres JO15-1 - WKE '16 JO15-1
Zat 09 Maart 2024
09:00 DZOH JO15-3 - SVV'04 JO15-1JM
10:30 EHS'85 JO15-1JM - Musselkanaal JO15-1
10:30 ST Gieten/Eext JO15-2JM - Bargeres JO15-1
10:30 SV Mussel JO15-1 - Borger JO15-2
12:30 Nieuw Buinen JO15-1 - CEC JO15-1
13:00 SC Erica JO15-1 - Stadskanaal JO15-2
13:00 WKE '16 JO15-1 - Borger JO15-1
Zat 16 Maart 2024
09:00 Borger JO15-1 - ST Gieten/Eext JO15-2JM
09:00 DZOH JO15-3 - Nieuw Buinen JO15-1
10:15 SVV'04 JO15-1JM - Stadskanaal JO15-2
10:30 Musselkanaal JO15-1 - SC Erica JO15-1
11:00 CEC JO15-1 - WKE '16 JO15-1
11:30 Bargeres JO15-1 - SV Mussel JO15-1
12:00 Borger JO15-2 - EHS'85 JO15-1JM
Zat 23 Maart 2024
09:00 EHS'85 JO15-1JM - Bargeres JO15-1
10:30 ST Gieten/Eext JO15-2JM - CEC JO15-1
10:30 SV Mussel JO15-1 - Borger JO15-1
10:30 Stadskanaal JO15-2 - Musselkanaal JO15-1
12:30 SC Erica JO15-1 - Borger JO15-2
12:45 Nieuw Buinen JO15-1 - SVV'04 JO15-1JM
13:00 WKE '16 JO15-1 - DZOH JO15-3
Zat 30 Maart 2024
09:00 DZOH JO15-3 - Borger JO15-2
10:30 SV Mussel JO15-1 - EHS'85 JO15-1JM
11:00 CEC JO15-1 - Bargeres JO15-1

Uitslagen

Zat 10 Februari 2024
WKE '16 JO15-1 4 - 2 Stadskanaal JO15-2
ST Gieten/Eext JO15-2JM 1 - 4 SC Erica JO15-1
SVV'04 JO15-1JM 1 - 4 Borger JO15-1
Nieuw Buinen JO15-1 2 - 3 Musselkanaal JO15-1
Zat 03 Februari 2024
SC Erica JO15-1 5 - 0 WKE '16 JO15-1
Bargeres JO15-1 2 - 8 Borger JO15-1
EHS'85 JO15-1JM 4 - 0 ST Gieten/Eext JO15-2JM
Musselkanaal JO15-1 3 - 2 DZOH JO15-3
SV Mussel JO15-1 3 - 1 SVV'04 JO15-1JM
Stadskanaal JO15-2 1 - 2 Nieuw Buinen JO15-1
Borger JO15-2 1 - 0 CEC JO15-1