SC Erica 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 SC Erica 4 3 3 0 0 9 29 31 2 0
2 Protos 3 3 2 0 1 6 -6 8 14 0
3 Schoonebeek 3 3 1 0 2 3 -1 11 12 0
4 Dalen 5 3 0 0 3 0 -22 3 25 0

Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zon 15 September 2019
SC Erica 4 10 - 1 Protos 3
Schoonebeek 3 9 - 0 Dalen 5
Zon 08 September 2019
Dalen 5 2 - 3 Protos 3
Schoonebeek 3 0 - 8 SC Erica 4
Zon 01 September 2019
Protos 3 4 - 2 Schoonebeek 3
SC Erica 4 13 - 1 Dalen 5

SC Erica 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 Rolder Boys 3 1 1 0 0 3 7 10 3 0
2 Aengwirden 2 1 1 0 0 3 7 8 1 0
3 VKW 4 1 1 0 0 3 7 8 1 0
4 Beilen 4 1 1 0 0 3 7 7 0 0
5 Peize 3 1 1 0 0 3 7 7 0 0
6 Gruno 2 1 1 0 0 3 6 9 3 0
7 SC Erica 4 1 1 0 0 3 6 7 1 0
8 Beilen 3 1 1 0 0 3 5 6 1 0
9 FC Klazienaveen 2 1 1 0 0 3 5 5 0 0
10 Gieten 3 1 1 0 0 3 3 7 4 0
11 De Blesse 2 1 1 0 0 3 3 5 2 0
12 Heiligerlee 3 1 1 0 0 3 3 5 2 0
13 KSC 2 1 1 0 0 3 3 3 0 0
14 LSC 1890 4 1 1 0 0 3 3 3 0 0
15 Noordpool-U.F.C. 2 1 1 0 0 3 2 5 3 0
16 Nieuweschoot 2 1 1 0 0 3 2 4 2 0
17 OZW 3 1 1 0 0 3 2 4 2 0
18 v.v. Dronrijp 2 1 1 0 0 3 2 3 1 0
19 Musselkanaal 3 1 1 0 0 3 2 2 0 0
20 Zwartemeerse Boys 2 1 1 0 0 3 1 6 5 0
21 Gieten 5 1 1 0 0 3 1 5 4 0
22 SC Emmeloord 4 1 1 0 0 3 1 4 3 0
23 Havelte 2 1 1 0 0 3 1 4 3 0
24 Engelbert 3 1 1 0 0 3 1 3 2 0
25 Haren 2 1 1 0 0 3 1 3 2 0
26 RKO 2 1 1 0 0 3 1 3 2 0
27 Drachten 5 1 1 0 0 3 1 2 1 0
28 Gruno 4 1 1 0 0 3 1 2 1 0
29 v.v. Dronrijp 3 1 1 0 0 3 1 1 0 0
30 Heiligerlee 2 1 1 0 0 3 0 4 4 0
31 Borger 2 zo. 1 1 0 0 3 0 3 3 0
32 Trinitas 2 1 1 0 0 3 0 2 2 0
33 De Sweach 2 1 1 0 0 3 0 1 1 0
34 Zuidhorn 2 1 1 0 0 3 0 0 0 0
35 DVC'59 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Kwiek 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Twedo 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Bellingwolde 2 1 0 0 1 0 0 4 4 0
39 Beilen 6 1 0 0 1 0 0 3 3 0
40 FC Oldemarkt 3 1 0 0 1 0 0 2 2 0
41 Jubbega 4 1 0 0 1 0 0 1 1 0
42 Groen Geel 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0
43 WKE '16 3 1 0 0 1 0 -1 5 6 0
44 Noordster 3 1 0 0 1 0 -1 4 5 0
45 De Blesse 3 1 0 0 1 0 -1 3 4 0
46 Wacker 3 1 0 0 1 0 -1 3 4 0
47 Harkstede 2 1 0 0 1 0 -1 2 3 0
48 Pesse 2 1 0 0 1 0 -1 2 3 0
49 Zevenhuizen 2 1 0 0 1 0 -1 2 3 0
50 LAC Frisia 1883 3 1 0 0 1 0 -1 1 2 0
51 V.V. Westerkwartier 2 1 0 0 1 0 -1 1 2 0
52 Lemmer vv 2 1 0 0 1 0 -1 0 1 0
53 SC Stadspark 3 1 0 0 1 0 -2 3 5 0
54 NEC Delfzijl 2 1 0 0 1 0 -2 2 4 0
55 Surhuisterveen 2 1 0 0 1 0 -2 2 4 0
56 Thor 2 1 0 0 1 0 -2 1 3 0
57 Kielwindeweer 1 1 0 0 1 0 -2 0 2 0
58 Kwiek 3 1 0 0 1 0 -3 4 7 0
59 Akkrum 3 1 0 0 1 0 -3 2 5 0
60 Farmsum 3 1 0 0 1 0 -3 2 5 0
61 FVC 4 1 0 0 1 0 -3 0 3 0
62 Veelerveen 2 1 0 0 1 0 -3 0 3 0
63 Hoogeveen 3 1 0 0 1 0 -5 1 6 0
64 SVBO 2 1 0 0 1 0 -5 0 5 0
65 Groen Geel 3 1 0 0 1 0 -6 3 9 0
66 Titan 3 1 0 0 1 0 -6 1 7 0
67 Stadskanaal 4 1 0 0 1 0 -7 3 10 0
68 LAC Frisia 5 1 0 0 1 0 -7 1 8 0
69 Stadskanaal 5 1 0 0 1 0 -7 1 8 0
70 v.v. Diever-Wapse 2 1 0 0 1 0 -7 0 7 0
71 VAKO 3 1 0 0 1 0 -7 0 7 0

Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Don 14 November 2019
VAKO 3 0 - 7 Peize 3
Woe 30 Oktober 2019
Aengwirden 2 8 - 1 LAC Frisia 5
Don 24 Oktober 2019
SC Erica 4 7 - 1 Titan 3
Haren 2 3 - 2 Zevenhuizen 2
Noordster 3 4 - 5 Gieten 5
Stadskanaal 5 1 - 8 VKW 4
Zuidhorn 2 0 - 0 (5 Groen Geel 4
LSC 1890 4 3 - 0 FVC 4
Engelbert 3 3 - 2 Harkstede 2
Woe 23 Oktober 2019
Gruno 4 2 - 1 V.V. Westerkwartier 2
NEC Delfzijl 2 2 - 4 OZW 3
Groen Geel 3 3 - 9 Gruno 2
Zon 20 Oktober 2019
Drachten 5 2 - 1 LAC Frisia 1883 3
Pesse 2 2 - 3 RKO 2
v.v. Dronrijp 2 3 - 1 Thor 2
De Sweach 2 1 - 1 (5 Jubbega 4
Nieuweschoot 2 4 - 2 Surhuisterveen 2
Zwartemeerse Boys 2 6 - 5 WKE '16 3
Havelte 2 4 - 3 Wacker 3
Akkrum 3 2 - 5 De Blesse 2
v.v. Dronrijp 3 1 - 0 Lemmer vv 2
Beilen 4 7 - 0 v.v. Diever-Wapse 2
Beilen 6 3 - 3 (4 Borger 2 zo.
Farmsum 3 2 - 5 Heiligerlee 3
Bellingwolde 2 4 - 4 (3 Heiligerlee 2
DVC'59 2 - Twedo 3
Gieten 3 7 - 4 Kwiek 3
FC Oldemarkt 3 2 - 2 (4 Trinitas 2
Stadskanaal 4 3 - 10 Rolder Boys 3
SVBO 2 0 - 5 FC Klazienaveen 2
Kielwindeweer 1 0 - 2 Musselkanaal 3
KSC 2 3 - 0 Veelerveen 2
Noordpool-U.F.C. 2 5 - 3 SC Stadspark 3
De Blesse 3 3 - 4 SC Emmeloord 4
Woe 16 Oktober 2019
Hoogeveen 3 1 - 6 Beilen 3

SC Erica 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 Beilen 3 1 1 0 0 3 12 12 0 0
2 Musselkanaal 3 1 1 0 0 3 8 9 1 0
3 Gruno 2 1 1 0 0 3 6 7 1 0
4 DVC'59 2 1 1 0 0 3 5 7 2 0
5 Heiligerlee 3 1 1 0 0 3 5 6 1 0
6 v.v. Dronrijp 2 1 1 0 0 3 5 5 0 0
7 Kwiek 4 1 1 0 0 3 4 6 2 0
8 Gruno 4 1 1 0 0 3 3 7 4 0
9 SC Erica 4 1 1 0 0 3 3 3 0 0
10 Peize 3 1 1 0 0 3 2 5 3 0
11 LSC 1890 4 1 1 0 0 3 2 2 0 0
12 Trinitas 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
13 Nieuweschoot 2 1 1 0 0 3 1 3 2 0
14 SC Emmeloord 4 1 1 0 0 3 1 1 0 0
15 FC Klazienaveen 2 1 1 0 0 3 0 3 3 0
16 Zwartemeerse Boys 2 1 1 0 0 3 0 2 2 0
17 Haren 2 1 1 0 0 3 0 0 0 0
18 Havelte 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 RKO 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Gieten 3 1 0 0 1 0 0 3 3 0
21 KSC 2 1 0 0 1 0 0 2 2 0
22 Rolder Boys 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0
23 Aengwirden 2 1 0 0 1 0 -1 2 3 0
24 De Blesse 2 1 0 0 1 0 -1 0 1 0
25 Gieten 5 1 0 0 1 0 -2 3 5 0
26 v.v. Dronrijp 3 1 0 0 1 0 -2 0 2 0
27 De Sweach 2 1 0 0 1 0 -2 0 2 0
28 Engelbert 3 1 0 0 1 0 -3 4 7 0
29 Beilen 4 1 0 0 1 0 -3 0 3 0
30 Zuidhorn 2 1 0 0 1 0 -4 2 6 0
31 Heiligerlee 2 1 0 0 1 0 -5 2 7 0
32 Noordpool-U.F.C. 2 1 0 0 1 0 -5 1 6 0
33 Drachten 5 1 0 0 1 0 -5 0 5 0
34 Borger 2 zo. 1 0 0 1 0 -6 1 7 0
35 OZW 3 1 0 0 1 0 -8 1 9 0
36 VKW 4 1 0 0 1 0 -12 0 12 0

Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zon 19 Januari 2020
Peize 3 5 - 3 Gieten 5
Zon 15 December 2019
LSC 1890 4 2 - 0 v.v. Dronrijp 3
RKO 2 - Havelte 2
Borger 2 zo. 1 - 7 Gruno 2
Zwartemeerse Boys 2 2 - 2 (7 KSC 2
v.v. Dronrijp 2 5 - 0 Drachten 5
Gruno 4 7 - 4 Engelbert 3
Trinitas 2 2 - 0 De Sweach 2
Rolder Boys 3 0 - 0 (8 Haren 2
VKW 4 0 - 12 Beilen 3
DVC'59 2 7 - 2 Heiligerlee 2
Gieten 3 3 - 3 (3 FC Klazienaveen 2
Beilen 4 0 - 3 SC Erica 4
Zuidhorn 2 2 - 6 Kwiek 4
Vri 13 December 2019
SC Emmeloord 4 1 - 0 De Blesse 2
Don 12 December 2019
Aengwirden 2 2 - 3 Nieuweschoot 2
Heiligerlee 3 6 - 1 Noordpool-U.F.C. 2
Woe 11 December 2019
Musselkanaal 3 9 - 1 OZW 3

SC Erica 4 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 Beilen 3 1 1 0 0 3 5 6 1 0
2 Gruno 2 1 1 0 0 3 3 5 2 0
3 v.v. Dronrijp 2 1 1 0 0 3 3 4 1 0
4 SC Erica 4 1 1 0 0 3 3 3 0 0
5 Kwiek 4 1 1 0 0 3 2 5 3 0
6 Musselkanaal 3 1 1 0 0 3 2 5 3 0
7 DVC'59 2 1 1 0 0 3 2 3 1 0
8 LSC 1890 4 1 1 0 0 3 2 3 1 0
9 Nieuweschoot 2 1 1 0 0 3 1 2 1 0
10 Heiligerlee 3 1 0 0 1 0 -1 1 2 0
11 Peize 3 1 0 0 1 0 -2 3 5 0
12 Trinitas 2 1 0 0 1 0 -2 3 5 0
13 SC Emmeloord 4 1 0 0 1 0 -2 1 3 0
14 FC Klazienaveen 2 1 0 0 1 0 -2 1 3 0
15 RKO 2 1 0 0 1 0 -3 2 5 0
16 Haren 2 1 0 0 1 0 -3 1 4 0
17 Gruno 4 1 0 0 1 0 -3 0 3 0
18 Zwartemeerse Boys 2 1 0 0 1 0 -5 1 6 0

Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zon 23 Februari 2020
Peize 3 3 - 5 Musselkanaal 3
Vri 24 Januari 2020
v.v. Dronrijp 2 4 - 1 Haren 2
Zon 19 Januari 2020
LSC 1890 4 3 - 1 SC Emmeloord 4
Nieuweschoot 2 2 - 1 Heiligerlee 3
Kwiek 4 5 - 3 Trinitas 2
Gruno 2 5 - 2 RKO 2
DVC'59 2 3 - 1 FC Klazienaveen 2
Beilen 3 6 - 1 Zwartemeerse Boys 2
SC Erica 4 3 - 0 Gruno 4

SC Erica 4 (B1640 Mannen beker reserve zondag 4e ronde)

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 Gruno 2 1 1 0 0 3 0 4 4 0
2 Beilen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVC'59 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Erica 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kwiek 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuweschoot 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 LSC 1890 4 1 0 0 1 0 0 4 4 0

Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zon 23 Februari 2020
LSC 1890 4 4 - 4 (4 Gruno 2

SC Erica 4 (B1690 Mannen beker reserve zondag 1/4 finales)

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 Beilen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 v.v. Dronrijp 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVC'59 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Erica 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gruno 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kwiek 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Musselkanaal 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nieuweschoot 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zon 22 Maart 2020
Nieuweschoot 2 Afgelast Gruno 2
Beilen 3 Afgelast Kwiek 4
SC Erica 4 Afgelast v.v. Dronrijp 2
Musselkanaal 3 Afgelast DVC'59 2

SC Erica 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 SC Erica 4 11 10 1 0 31 55 74 19 0
2 Beilen 3 8 7 0 1 21 44 61 17 0
3 KSC 2 11 6 0 5 18 -3 39 42 0
4 Raptim 4 8 5 0 3 15 -8 28 36 0
5 FC Klazienaveen 2 9 4 1 4 13 1 27 26 0
6 Zwartemeerse Boys 3 8 3 1 4 10 -7 29 36 0
7 EHS'85 2 9 3 0 6 9 -26 33 59 0
8 Twedo 3 9 2 2 5 8 -18 24 42 0
9 Zwartemeerse Boys 2 10 2 0 8 6 -19 25 44 0
10 Valther Boys 2 9 1 1 7 4 -19 18 37 0

Programma

Zon 29 Maart 2020
Afgelast Beilen 3 - Zwartemeerse Boys 3
Afgelast EHS'85 2 - FC Klazienaveen 2
Afgelast SC Erica 4 - KSC 2
Afgelast Raptim 4 - Twedo 3
Zon 05 April 2020
Afgelast FC Klazienaveen 2 - Raptim 4
Afgelast Twedo 3 - EHS'85 2
Afgelast Valther Boys 2 - SC Erica 4
Afgelast Zwartemeerse Boys 3 - Zwartemeerse Boys 2
Zon 12 April 2020
10:00 EHS'85 2 - Zwartemeerse Boys 3
Maa 13 April 2020
10:00 Valther Boys 2 - Beilen 3
10:00 Twedo 3 - FC Klazienaveen 2
11:00 Zwartemeerse Boys 2 - Raptim 4
Don 16 April 2020
18:30 EHS'85 2 - SC Erica 4
18:45 Zwartemeerse Boys 3 - Valther Boys 2
Zon 19 April 2020
10:00 Beilen 3 - SC Erica 4
10:00 FC Klazienaveen 2 - Twedo 3
10:30 Raptim 4 - KSC 2
11:00 Zwartemeerse Boys 2 - Valther Boys 2
Zon 26 April 2020
10:00 Twedo 3 - KSC 2
10:00 Beilen 3 - EHS'85 2
10:00 FC Klazienaveen 2 - Valther Boys 2
10:00 Zwartemeerse Boys 3 - Raptim 4

Uitslagen

Zon 05 April 2020
FC Klazienaveen 2 Afgelast Raptim 4
Twedo 3 Afgelast EHS'85 2
Valther Boys 2 Afgelast SC Erica 4
Zwartemeerse Boys 3 Afgelast Zwartemeerse Boys 2
Zon 29 Maart 2020
Raptim 4 Afgelast Twedo 3
Beilen 3 Afgelast Zwartemeerse Boys 3
EHS'85 2 Afgelast FC Klazienaveen 2
SC Erica 4 Afgelast KSC 2
Zon 22 Maart 2020
KSC 2 Afgelast Zwartemeerse Boys 2
Valther Boys 2 Afgelast Twedo 3
Zon 15 Maart 2020
EHS'85 2 Afgelast Raptim 4
FC Klazienaveen 2 Afgelast SC Erica 4
KSC 2 Afgelast Zwartemeerse Boys 3
Twedo 3 Afgelast Beilen 3
Zon 08 Maart 2020
Beilen 3 4 - 2 Zwartemeerse Boys 2
SC Erica 4 9 - 1 Twedo 3
KSC 2 5 - 3 FC Klazienaveen 2
Zon 01 Maart 2020
Valther Boys 2 1 - 2 KSC 2
FC Klazienaveen 2 3 - 3 Zwartemeerse Boys 3
Zon 02 Februari 2020
Zwartemeerse Boys 2 0 - 5 SC Erica 4
Zon 26 Januari 2020
Zwartemeerse Boys 2 3 - 2 KSC 2
Twedo 3 2 - 1 Zwartemeerse Boys 3
Zon 08 December 2019
SC Erica 4 6 - 0 Beilen 3
KSC 2 5 - 3 EHS'85 2
Zon 01 December 2019
Raptim 4 2 - 1 FC Klazienaveen 2
EHS'85 2 7 - 1 Twedo 3
SC Erica 4 7 - 0 Valther Boys 2
Zon 24 November 2019
FC Klazienaveen 2 6 - 3 EHS'85 2
Twedo 3 7 - 1 Raptim 4
Zwartemeerse Boys 3 6 - 3 KSC 2
Zon 17 November 2019
Zwartemeerse Boys 2 5 - 4 Twedo 3
Beilen 3 6 - 2 KSC 2
SC Erica 4 11 - 2 Zwartemeerse Boys 3
EHS'85 2 11 - 4 WKE '16 3
Valther Boys 2 2 - 4 Raptim 4
Zon 10 November 2019
KSC 2 3 - 4 Raptim 4
Valther Boys 2 6 - 3 Zwartemeerse Boys 2
Zwartemeerse Boys 3 1 - 2 FC Klazienaveen 2
SC Erica 4 10 - 3 EHS'85 2
Zon 03 November 2019
EHS'85 2 2 - 17 Beilen 3
Twedo 3 1 - 1 Valther Boys 2
Zon 27 Oktober 2019
Raptim 4 8 - 4 EHS'85 2
FC Klazienaveen 2 6 - 5 Zwartemeerse Boys 2
KSC 2 3 - 9 SC Erica 4
WKE '16 3 3 - 2 Valther Boys 2
Zwartemeerse Boys 3 2 - 11 Beilen 3
Zon 20 Oktober 2019
Raptim 4 3 - 6 SC Erica 4
Zon 13 Oktober 2019
Raptim 4 5 - 4 Zwartemeerse Boys 2
KSC 2 5 - 3 Valther Boys 2
Twedo 3 5 - 5 SC Erica 4
Zwartemeerse Boys 3 5 - 3 WKE '16 3
Zon 06 Oktober 2019
Zwartemeerse Boys 2 0 - 2 EHS'85 2
Beilen 3 7 - 0 Twedo 3
Valther Boys 2 1 - 5 Zwartemeerse Boys 3
SC Erica 4 3 - 1 FC Klazienaveen 2
Zon 29 September 2019
Zwartemeerse Boys 2 2 - 7 Beilen 3
FC Klazienaveen 2 1 - 3 KSC 2
EHS'85 2 6 - 3 Valther Boys 2
Zon 22 September 2019
Beilen 3 9 - 1 Raptim 4
SC Erica 4 3 - 1 Zwartemeerse Boys 2
KSC 2 6 - 3 Twedo 3
Valther Boys 2 1 - 4 FC Klazienaveen 2
Zwartemeerse Boys 3 9 - 3 EHS'85 2