Skip to content
MENU
Home
S.C. Erica
S.C. Erica
Bestuur
Supp. Vereniging
Historie
Trainers / Trainingsschema
Beleidsplannen
Lidmaatschap
Clubscheidsrechters
Informatie jeugd
Sponsoren
Sponsorcommissie
Hoofdsponsoren
Sponsoren
Contact
Webshop
Senioren
Junioren
Pupillen
Team
SC Erica 4 (0519 Mannen Zondag reserve)
4e klasse 5
Stand
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DS
DPV
DPT
PM
1
Stadskanaal 3
17
15
2
0
47
47
59
12
0
2
VAKO 2
13
12
1
0
37
74
88
14
0
3
Musselkanaal 3
15
9
2
4
29
32
56
24
0
4
VKW 3
18
8
4
6
28
13
44
31
0
5
Weerdinge 2
15
8
2
5
26
8
45
37
0
6
Gasselternijveen 2
16
8
0
8
24
9
49
40
0
7
Westerwolde 3
17
7
1
9
22
-22
36
58
0
8
Borger 2 zo.
19
6
2
11
20
-4
63
67
0
9
SC Erica 4
17
6
1
10
19
-33
37
70
0
10
Beilen 3
17
5
3
9
18
-19
39
58
0
11
KSC 2
18
5
0
13
15
-27
50
77
0
12
HOVC 4
16
1
0
15
3
-78
19
97
0
Klik hier voor de uitslagen!
Programma
Zon 21 April 2024
10:00
Beilen 3
-
KSC 2
10:00
Borger 2 zo.
-
Stadskanaal 3
10:00
Gasselternijveen 2
-
Weerdinge 2
10:00
HOVC 4
-
SC Erica 4
10:00
Westerwolde 3
-
Musselkanaal 3
Woe 24 April 2024
20:00
VKW 3
-
VAKO 2
Don 25 April 2024
19:00
HOVC 4
-
Stadskanaal 3
Zon 28 April 2024
10:00
VAKO 2
-
Musselkanaal 3
10:00
Weerdinge 2
-
HOVC 4
Zon 05 Mei 2024
10:00
SC Erica 4
-
Westerwolde 3
10:00
Weerdinge 2
-
Gasselternijveen 2
10:00
HOVC 4
-
Beilen 3
Woe 08 Mei 2024
20:00
VAKO 2
-
Gasselternijveen 2
Zon 12 Mei 2024
10:00
Beilen 3
-
SC Erica 4
10:00
Gasselternijveen 2
-
Westerwolde 3
10:00
KSC 2
-
Stadskanaal 3
10:00
HOVC 4
-
Weerdinge 2
10:00
VKW 3
-
Musselkanaal 3
10:00
Borger 2 zo.
-
VAKO 2
Uitslagen
Zon 14 April 2024
Stadskanaal 3
6
-
0
HOVC 4
Beilen 3
4
-
3
Westerwolde 3
SC Erica 4
4
-
0
VKW 3
KSC 2
0
-
7
Borger 2 zo.
Weerdinge 2
5
-
0
Musselkanaal 3
Don 11 April 2024
VAKO 2
6
-
0
Beilen 3
Zon 07 April 2024
Borger 2 zo.
3
-
3
Beilen 3
Gasselternijveen 2
6
-
3
SC Erica 4
HOVC 4
1
-
9
KSC 2
VKW 3
1
-
3
Stadskanaal 3
Westerwolde 3
0
-
0
Weerdinge 2
Don 04 April 2024
HOVC 4
0
-
9
VAKO 2
Zon 31 Maart 2024
VKW 3
3
-
2
Weerdinge 2
Beilen 3
1
-
3
Stadskanaal 3
Don 28 Maart 2024
KSC 2
0
-
5
VKW 3
Zon 24 Maart 2024
Stadskanaal 3
3
-
0
Gasselternijveen 2
Beilen 3
3
-
4
HOVC 4
Borger 2 zo.
10
-
1
Westerwolde 3
SC Erica 4
2
-
2
Musselkanaal 3
VAKO 2
-
Weerdinge 2
Zon 17 Maart 2024
Gasselternijveen 2
3
-
1
KSC 2
Musselkanaal 3
1
-
2
Stadskanaal 3
HOVC 4
0
-
8
Borger 2 zo.
VKW 3
3
-
3
Beilen 3
Westerwolde 3
0
-
11
VAKO 2
Zon 10 Maart 2024
Beilen 3
3
-
2
Gasselternijveen 2
Borger 2 zo.
1
-
1
VKW 3
HOVC 4
0
-
3
Westerwolde 3
SC Erica 4
0
-
9
VAKO 2
Stadskanaal 3
8
-
0
Weerdinge 2
Don 07 Maart 2024
VAKO 2
5
-
1
Borger 2 zo.
Zon 03 Maart 2024
Gasselternijveen 2
0
-
3
Borger 2 zo.
Musselkanaal 3
8
-
1
Beilen 3
Weerdinge 2
3
-
1
KSC 2
VKW 3
7
-
0
HOVC 4
Westerwolde 3
2
-
1
SC Erica 4
Zon 25 Februari 2024
Gasselternijveen 2
0
-
2
Stadskanaal 3
Weerdinge 2
6
-
4
Westerwolde 3
Musselkanaal 3
1
-
1
VKW 3
Zon 18 Februari 2024
HOVC 4
1
-
2
VKW 3
Borger 2 zo.
4
-
6
SC Erica 4
KSC 2
5
-
1
Westerwolde 3
Zon 11 Februari 2024
Stadskanaal 3
7
-
1
SC Erica 4
Beilen 3
3
-
2
Weerdinge 2
Borger 2 zo.
0
-
5
Musselkanaal 3
HOVC 4
1
-
7
Gasselternijveen 2
KSC 2
1
-
6
VAKO 2
Zon 04 Februari 2024
SC Erica 4
4
-
3
KSC 2
Gasselternijveen 2
1
-
2
VKW 3
Musselkanaal 3
8
-
0
HOVC 4
Weerdinge 2
5
-
0
Borger 2 zo.
Westerwolde 3
1
-
4
Stadskanaal 3
SC Erica 4
4
-
3
KSC 2
Zon 28 Januari 2024
Westerwolde 3
4
-
2
Beilen 3
Borger 2 zo.
3
-
8
KSC 2
Musselkanaal 3
1
-
0
Weerdinge 2
VKW 3
2
-
0
SC Erica 4
Gasselternijveen 2
1
-
7
VAKO 2
Zon 14 Januari 2024
Musselkanaal 3
2
-
3
Westerwolde 3
Zon 17 December 2023
Westerwolde 3
0
-
3
VKW 3
Borger 2 zo.
8
-
0
HOVC 4
Musselkanaal 3
8
-
1
SC Erica 4
Zon 10 December 2023
SC Erica 4
3
-
2
Beilen 3
Stadskanaal 3
4
-
2
KSC 2
Westerwolde 3
1
-
0
Gasselternijveen 2
Zon 26 November 2023
Stadskanaal 3
4
-
1
Borger 2 zo.
SC Erica 4
6
-
5
HOVC 4
VAKO 2
3
-
0
VKW 3
Woe 22 November 2023
VKW 3
7
-
0
KSC 2
Zon 19 November 2023
Stadskanaal 3
0
-
0
VAKO 2
Zon 12 November 2023
Stadskanaal 3
4
-
2
VKW 3
Beilen 3
4
-
3
Borger 2 zo.
SC Erica 4
0
-
5
Gasselternijveen 2
KSC 2
4
-
3
HOVC 4
Zon 05 November 2023
Westerwolde 3
6
-
1
Borger 2 zo.
Weerdinge 2
4
-
8
VAKO 2
Zon 29 Oktober 2023
Stadskanaal 3
4
-
1
Musselkanaal 3
Beilen 3
1
-
1
VKW 3
SC Erica 4
0
-
5
Weerdinge 2
KSC 2
6
-
2
Gasselternijveen 2
VAKO 2
7
-
1
Westerwolde 3
Zon 22 Oktober 2023
VKW 3
3
-
5
Gasselternijveen 2
Musselkanaal 3
6
-
2
Borger 2 zo.
KSC 2
3
-
6
Beilen 3
Zon 15 Oktober 2023
Gasselternijveen 2
4
-
1
Beilen 3
Musselkanaal 3
6
-
2
KSC 2
VKW 3
1
-
2
Borger 2 zo.
Weerdinge 2
1
-
1
Stadskanaal 3
Westerwolde 3
6
-
1
HOVC 4
VAKO 2
6
-
4
SC Erica 4
Zon 08 Oktober 2023
Beilen 3
1
-
4
Musselkanaal 3
Borger 2 zo.
1
-
5
Gasselternijveen 2
KSC 2
2
-
3
Weerdinge 2
Zon 01 Oktober 2023
SC Erica 4
0
-
3
Stadskanaal 3
Gasselternijveen 2
8
-
3
HOVC 4
Weerdinge 2
2
-
1
Beilen 3
VAKO 2
11
-
2
KSC 2
Zon 24 September 2023
Stadskanaal 3
1
-
0
Westerwolde 3
Borger 2 zo.
5
-
7
Weerdinge 2
KSC 2
1
-
2
SC Erica 4
HOVC 4
0
-
3
Musselkanaal 3
SC Erica 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)
Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 26
Stand
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DS
DPV
DPT
PM
1
Germanicus 3
3
3
0
0
9
13
16
3
0
2
SVV'04 3
3
2
0
1
6
11
16
5
0
3
Twedo 4
3
0
1
2
1
-8
7
15
0
4
SC Erica 4
3
0
1
2
1
-16
4
20
0
Klik hier voor de uitslagen!
Programma
Geen toekomstige wedstrijden gevonden
Uitslagen
Zon 17 September 2023
Germanicus 3
3
-
2
SVV'04 3
Twedo 4
4
-
4
SC Erica 4
Don 14 September 2023
SC Erica 4
0
-
7
SVV'04 3
Zon 10 September 2023
Twedo 4
1
-
4
Germanicus 3
Zon 03 September 2023
Germanicus 3
9
-
0
SC Erica 4
SVV'04 3
7
-
2
Twedo 4