Team


SC Erica 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

5e klasse 05

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 SC Erica 2 22 16 5 1 53 31 65 34 0
2 SVBO 3 21 12 4 5 40 23 67 44 0
3 Germanicus 2 22 11 4 7 37 13 67 54 0
4 Noordscheschut 4 22 11 4 7 37 7 56 49 0
5 SCN 2 21 11 2 8 35 19 59 40 0
6 DZOH 7 22 10 5 7 35 21 64 43 0
7 Pesse 2 22 8 4 10 28 -16 56 72 0
8 vv Sweel 2 22 7 5 10 26 -17 47 64 0
9 Bargeres 2 21 7 3 11 24 -11 60 71 0
10 FC Klazienaveen 5 22 7 1 14 22 -14 59 73 0
11 Drenthina 4 20 4 3 13 15 -33 34 67 0
12 DZOH 6 21 4 2 15 14 -23 55 78 0


Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zat 08 Juni 2024
DZOH 7 0 - 0 Germanicus 2
Zat 01 Juni 2024
vv Sweel 2 1 - 1 Germanicus 2
SVBO 3 3 - 1 Noordscheschut 4
SCN 2 4 - 2 Pesse 2
FC Klazienaveen 5 3 - 1 DZOH 7
Don 30 Mei 2024
Drenthina 4 1 - 3 Germanicus 2
Zat 25 Mei 2024
Pesse 2 3 - 1 SVBO 3
SCN 2 3 - 1 vv Sweel 2
Germanicus 2 2 - 1 Drenthina 4
FC Klazienaveen 5 0 - 2 Bargeres 2
Don 23 Mei 2024
SVBO 3 5 - 5 DZOH 6
Noordscheschut 4 3 - 2 Drenthina 4
Zat 18 Mei 2024
Pesse 2 1 - 5 DZOH 7
Drenthina 4 2 - 2 DZOH 6
Germanicus 2 4 - 1 SVBO 3
vv Sweel 2 1 - 1 Bargeres 2
FC Klazienaveen 5 2 - 0 SCN 2
Noordscheschut 4 5 - 1 SC Erica 2
Zat 11 Mei 2024
SCN 2 4 - 1 Drenthina 4
SC Erica 2 3 - 0 Pesse 2
SVBO 3 3 - 0 vv Sweel 2
DZOH 7 4 - 2 FC Klazienaveen 5
Bargeres 2 3 - 0 Noordscheschut 4
Zat 04 Mei 2024
SC Erica 2 2 - 2 Noordscheschut 4
DZOH 7 3 - 5 Pesse 2
SVBO 3 4 - 3 Germanicus 2
FC Klazienaveen 5 5 - 2 DZOH 6
Don 25 April 2024
Germanicus 2 0 - 2 SCN 2
Zat 20 April 2024
DZOH 7 1 - 3 SC Erica 2
DZOH 6 5 - 6 FC Klazienaveen 5
Bargeres 2 8 - 4 Germanicus 2
Noordscheschut 4 6 - 4 vv Sweel 2
Woe 17 April 2024
SC Erica 2 7 - 1 Germanicus 2
Zat 13 April 2024
DZOH 7 1 - 0 Noordscheschut 4
SC Erica 2 3 - 0 SCN 2
Pesse 2 5 - 3 DZOH 6
Drenthina 4 3 - 3 Bargeres 2
Germanicus 2 5 - 1 vv Sweel 2
FC Klazienaveen 5 2 - 1 SVBO 3
Zat 06 April 2024
DZOH 6 0 - 2 SC Erica 2
SCN 2 1 - 3 DZOH 7
SVBO 3 3 - 3 Pesse 2
vv Sweel 2 2 - 1 Drenthina 4
Bargeres 2 4 - 3 FC Klazienaveen 5
Noordscheschut 4 4 - 2 Germanicus 2
Zat 30 Maart 2024
vv Sweel 2 1 - 3 SCN 2
SVBO 3 4 - 1 FC Klazienaveen 5
Germanicus 2 6 - 1 Noordscheschut 4
Woe 27 Maart 2024
SC Erica 2 1 - 1 Drenthina 4
Zat 23 Maart 2024
SCN 2 2 - 2 Noordscheschut 4
SC Erica 2 3 - 1 SVBO 3
DZOH 7 4 - 1 DZOH 6
Pesse 2 3 - 2 Bargeres 2
FC Klazienaveen 5 2 - 4 vv Sweel 2
Zat 16 Maart 2024
DZOH 6 5 - 2 SCN 2
SVBO 3 5 - 3 DZOH 7
Germanicus 2 5 - 2 FC Klazienaveen 5
vv Sweel 2 3 - 2 Pesse 2
Bargeres 2 2 - 3 SC Erica 2
Zat 09 Maart 2024
DZOH 7 7 - 0 Bargeres 2
SCN 2 0 - 3 SVBO 3
SC Erica 2 3 - 1 vv Sweel 2
Pesse 2 2 - 2 Germanicus 2
DZOH 6 0 - 1 Noordscheschut 4
FC Klazienaveen 5 2 - 3 Drenthina 4
Zat 02 Maart 2024
Drenthina 4 1 - 3 Pesse 2
Germanicus 2 2 - 4 SC Erica 2
vv Sweel 2 3 - 2 DZOH 7
Bargeres 2 - SCN 2
Noordscheschut 4 4 - 0 FC Klazienaveen 5
Zat 24 Februari 2024
vv Sweel 2 2 - 2 Noordscheschut 4
Bargeres 2 8 - 0 Pesse 2
Zat 17 Februari 2024
DZOH 6 3 - 7 Germanicus 2
SC Erica 2 1 - 1 DZOH 7
Pesse 2 2 - 2 FC Klazienaveen 5
Drenthina 4 1 - 5 SVBO 3
Zat 10 Februari 2024
DZOH 6 6 - 3 Bargeres 2
Din 06 Februari 2024
Germanicus 2 3 - 1 Bargeres 2
Zat 03 Februari 2024
Drenthina 4 2 - 1 DZOH 7
vv Sweel 2 5 - 3 DZOH 6
FC Klazienaveen 5 0 - 1 SC Erica 2
Bargeres 2 2 - 4 SVBO 3
Noordscheschut 4 5 - 2 Pesse 2
Zat 27 Januari 2024
DZOH 6 3 - 0 DZOH 7
SCN 2 1 - 3 SC Erica 2
vv Sweel 2 2 - 3 SVBO 3
FC Klazienaveen 5 0 - 3 Noordscheschut 4
Bargeres 2 7 - 1 Drenthina 4
Zat 20 Januari 2024
Noordscheschut 4 0 - 2 SCN 2
Zat 09 December 2023
Pesse 2 2 - 3 SC Erica 2
Drenthina 4 1 - 9 SCN 2
Germanicus 2 5 - 2 DZOH 6
Noordscheschut 4 3 - 5 Bargeres 2
Zat 02 December 2023
SCN 2 8 - 1 FC Klazienaveen 5
Bargeres 2 2 - 2 vv Sweel 2
Zat 25 November 2023
Pesse 2 1 - 5 SCN 2
Zat 18 November 2023
DZOH 6 3 - 5 Pesse 2
Noordscheschut 4 3 - 3 DZOH 7
Zat 11 November 2023
SC Erica 2 5 - 2 DZOH 6
Drenthina 4 0 - 3 vv Sweel 2
DZOH 7 1 - 1 SCN 2
Zat 04 November 2023
SVBO 3 2 - 2 SC Erica 2
vv Sweel 2 2 - 8 FC Klazienaveen 5
Zat 28 Oktober 2023
SCN 2 4 - 2 DZOH 6
SC Erica 2 4 - 2 Bargeres 2
Pesse 2 5 - 1 vv Sweel 2
DZOH 7 4 - 4 SVBO 3
Drenthina 4 3 - 1 Noordscheschut 4
FC Klazienaveen 5 1 - 6 Germanicus 2
Zat 14 Oktober 2023
SVBO 3 5 - 0 SCN 2
Drenthina 4 6 - 4 FC Klazienaveen 5
Germanicus 2 1 - 1 Pesse 2
vv Sweel 2 3 - 3 SC Erica 2
Bargeres 2 1 - 8 DZOH 7
Noordscheschut 4 3 - 1 DZOH 6
Zat 07 Oktober 2023
DZOH 7 3 - 1 vv Sweel 2
DZOH 6 0 - 2 SVBO 3
SCN 2 7 - 0 Bargeres 2
Pesse 2 5 - 1 Drenthina 4
Zat 30 September 2023
Germanicus 2 2 - 6 DZOH 7
Drenthina 4 2 - 4 SC Erica 2
FC Klazienaveen 5 10 - 2 Pesse 2
Bargeres 2 3 - 4 DZOH 6
Noordscheschut 4 4 - 3 SVBO 3
Zat 23 September 2023
DZOH 7 3 - 1 Drenthina 4
DZOH 6 3 - 4 vv Sweel 2
SCN 2 1 - 3 Germanicus 2
SC Erica 2 4 - 3 FC Klazienaveen 5
Pesse 2 2 - 3 Noordscheschut 4
SVBO 3 5 - 1 Bargeres 2

SC Erica 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 36

Stand

# Elftal G W GL V P DS DPV DPT PM
1 SCN 2 3 2 1 0 7 9 12 3 0
2 SC Erica 2 3 2 1 0 7 7 12 5 0
3 Bargeres 2 3 1 0 2 3 -1 8 9 0
4 Elim 3 3 0 0 3 0 -15 4 19 0


Programma

Geen toekomstige wedstrijden gevonden

Uitslagen

Zat 16 September 2023
SCN 2 2 - 2 SC Erica 2
Elim 3 1 - 7 Bargeres 2
Don 14 September 2023
SCN 2 7 - 0 Elim 3
Zat 09 September 2023
SC Erica 2 5 - 0 Bargeres 2
Zat 02 September 2023
Elim 3 3 - 5 SC Erica 2
Bargeres 2 1 - 3 SCN 2