SC Erica 3 programma

Zon 03 Maart 2024
10:00 SC Erica 3 - HOVC 3 regulier

Klasse: 0519 Mannen Zondag reserve
Klasse poule: 4e klasse 8

Scheidsrechters: OL (Leo) Meursing (Assistent-scheidsrechter), H.J. (Henrie) de Munnik (Scheidsrechter)
Scheidsrechter: H.J. (Henrie) de Munnik
Accomodatie: Sportpark De Veenschappen

Veld: veld 2
Plaats: ERICA
Route Google Maps

Zon 10 Maart 2024
10:00 Weiteveense Boys 2 - SC Erica 3 regulier

Klasse: 0519 Mannen Zondag reserve
Klasse poule: 4e klasse 8

Scheidsrechters:
Scheidsrechter:
Accomodatie: Sportpark 't Amsterdamse Veld

Veld: veld 1
Plaats: WEITEVEEN
Route Google Maps

Zon 17 Maart 2024
10:00 SC Erica 3 - VIOS (O) 2 regulier

Klasse: 0519 Mannen Zondag reserve
Klasse poule: 4e klasse 8

Scheidsrechters:
Scheidsrechter:
Accomodatie: Sportpark De Veenschappen

Veld: veld 2
Plaats: ERICA
Route Google Maps

Zon 24 Maart 2024
10:00 Twedo 4 - SC Erica 3 regulier

Klasse: 0519 Mannen Zondag reserve
Klasse poule: 4e klasse 8

Scheidsrechters:
Scheidsrechter:
Accomodatie: Sportpark Veenoord

Veld: veld 2 - kunstgras
Plaats: VEENOORD
Route Google Maps

Maa 01 April 2024
10:00 SVBC 2 - SC Erica 3 regulier

Klasse: 0519 Mannen Zondag reserve
Klasse poule: 4e klasse 8

Scheidsrechters:
Scheidsrechter:
Accomodatie: Sportpark 't Compas

Veld: veld 1
Plaats: BARGER-COMPASCUUM
Route Google Maps

Zon 07 April 2024
10:00 SC Erica 3 - EMMS 3 regulier

Klasse: 0519 Mannen Zondag reserve
Klasse poule: 4e klasse 8

Scheidsrechters:
Scheidsrechter:
Accomodatie: Sportpark De Veenschappen

Veld: veld 2
Plaats: ERICA
Route Google Maps

Zon 21 April 2024
10:00 SC Erica 3 - SVBC 2 regulier

Klasse: 0519 Mannen Zondag reserve
Klasse poule: 4e klasse 8

Scheidsrechters:
Scheidsrechter:
Accomodatie: Sportpark De Veenschappen

Veld: veld 1
Plaats: ERICA
Route Google Maps

Zon 12 Mei 2024
10:00 SC Erica 3 - SVV'04 4 regulier

Klasse: 0519 Mannen Zondag reserve
Klasse poule: 4e klasse 8

Scheidsrechters:
Scheidsrechter:
Accomodatie: Sportpark De Veenschappen

Veld: veld 2
Plaats: ERICA
Route Google Maps

Maa 20 Mei 2024
10:00 VV Sleen 3 - SC Erica 3 regulier

Klasse: 0519 Mannen Zondag reserve
Klasse poule: 4e klasse 8

Scheidsrechters: Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), R. (Ron) van der Kolk (Scheidsrechter)
Scheidsrechter: R. (Ron) van der Kolk
Accomodatie: Sportpark vv Sleen

Veld: veld 2
Plaats: SLEEN
Route Google Maps