Teamfoto seizoen 2015 / 2016

maandag 17 augustus 2015
Het nieuwe seizoen start zaterdag 22 augustus a.s.                                                                                                                                                          
Om de Website weer up to date te krijgen maken we nieuwe teamfoto's van alle teams.
Als de leider(s) van de teams zich ruim voor de wedstrijd willen melden bij Niels haandrikman of Erwin Homans                                                                                                                                                       
dan kunnen we in overleg even een foto laten maken door Erik Prinsen                                                                                                                                                         
Dit is het overzicht van de teams die dit weekend op de foto komen.  
ZATERDAG 22 augustus  
Team                  WEDSTRIJDTIJD     Leider(s)                                                                                                                                                          
F4                             9.00          Hans v Kalkeren                                                                        
                                                    Sjoukje Huizing                                                               
D1                            9.30           Niek  Hermans                                                                           
                                                    Edward   Tromp                                                                
D2                            9.30          Jeroen  Bergsma                                                                           
                                                     Benjo    Kocks                                                                  
E2                            10.00         Andre   Harder                                                               
                                                    Zander Hogenberg                                                                      
F1                            10.00         Jerome Oostmeijer                                                                      
                                                    Huub  Hermans                                                                           
D3                            11.00        ?                                                                                           
                                                    ?    
C2                           11.00        Elwin Langenberg                                                                     
                                                   Erik Tooi                                                                     
B1                           12.30        Arno Boorsma                                                                           
                                                   Michael Rengers                                                                            
Zaterdag 2            14.30         Tim  Abel                                                                    
                                                   Bas van Tellingen                                                                  
A2                           14.30         ?                                                                                           
                                                    ?      

ZONDAG 23 Augustus
Zondag 4            10.00             Emiel Bakker
                                                     Erwin Post
                                                     Peter vd Cappelle 
Zondag 6           10.00              Frank de Munnik
                                                    Gosse`Schepers