OUDERS EN JEUGDSPELERS:

maandag 11 augustus 2014
Komende maandag 18 augustus gaan de trainingen weer beginnen. Hieronder zien julie de trainingsindeling.

LET OP!!
ER ZIJN WIJZIGINGEN IN DE TRAININGSTIJDEN

Alles wat rood is gewijzigd

Trainingsindeling voor het seizoen 2014 / 2015 


F 1 Selectie
Trainings tijd: Ma.17.45 – 18.30 F1 & F2 Veld- Kunstgras 1
                          Wo.17.45 – 18.30 F1 & F2 Veld- Kunstgras 1
F 2 Selectie
Trainings tijd: Ma.17.45 – 18.30 F1 & F2 Veld- Kunstgras 1
                          Wo.17.45 – 18.30 F1 & F2 Veld- Kunstgras 1
F 3 & F4
Trainings tijd: Wo-17.45 – 18.30 F3 & F4 Veld- Kunstgras 1
Trainers : Dylan Sijmons
                   Jeroen Bergsma
                   Arjan Hartmann
                   Harold Lathouwers
 
******************************************************************************************
E 1 Selectie
Trainings tijd: Di 18.00 – 19.00 E1 & E2 Veld- Kunstgras 1
                          Do 18.00 – 19.00 E1 & E2 Veld- Kunstgras 1
E 2 Selectie
Trainings tijd: Di 18.00 – 19.00 E1 & E2 Veld- Kunstgras 1
                         Do 18.00 – 19.00 E1 & E2 Veld- Kunstgras 1
 
E 3
Trainings tijd: Ma 18.15 – 19.00 E3 Veld- trainingsveld 2
                          Wo 17.45 – 18.30 E3,E4,E5 Veld- kunstgras 2
 
E 4
Trainings tijd: Wo 17.45 – 18.30 E3,E4,E5,E6 Veld- kunstgras 2

E 5
Trainings tijd: Wo 17.45 – 18.30 E3,E4,E5,E6 Veld- kunstgras 2

Trainers E1-E2: Rick Tubben
                              Eric Schulte
                              Ben Arling
  
Trainers E3- E4-E5: Anko Jongsma
                                    Jan Hendriks
                                    John Lambers
                                    Marco de Vries
                                    Jeroen Vehof
                                    Hendry Drijfhout
                                    Willem Bes
**********************************************************************************
D – Meisjes
Trainings tijd: Ma 18.30 – 19.30 Veld - Trainingsveld 1
                          Wo18.30 – 19.30 Veld - Trainingsveld 1


Trainers:Dylan Sijmons
***********************************************************************************
D1 Selectie
 Trainings tijd: Ma 18.30 – 19.45 D1 Veld- Kunstgras 1
                          Wo-18.30 – 19.45 D1 Veld- Kunstgras 1
 
D 2 - D3
Trainings tijd: Di 18.00 – 19.30 D2, D3 Veld- Kunstgras 2
                          Do-18.00 – 19.15 D2, D3 Veld- trainingsveld 2
 
Trainers : Rik Rolink
                  Tom Rengers
                  Stijn Rolink
                  Kjeld Huls
                  Pelle de Vries
                  Frank Ties
************************************************************************************
C1 selectie
Trainings tijd: Ma 18.30 – 19.45 C1 Veld- Kunstgras 2
                         Wo-18.30 – 19.45 C1 Veld- Kunstgras 2
 
C2/B2/B3
Trainings tijd: Di 19.30 – 21.00   Veld- Kunstgras
                         Do-19.30 – 21.00  Veld- kunstgras 

C2-selectie  wordt door gering aantal spelers toegevoegd bij B2/B3

 

trainers : Lars Wellen
                 Patrick Colmer
                 BartJan Doek
                 Mark Berendsen
*********************************************************************************
 
B1 Selectie
Trainings tijd: Ma 19.45 - 21.00 B1 Veld- Kunstgras 
                          Do-19.30 – 21.00  B1 Veld- Kunstgras 
 
C2 - B 2 - B3
Trainings tijd: Di 19.30 – 21.00 B2, B3 Veld- Kunstgras 
                         Do 19.30 – 21.00 B2, B3 Veld- Kunstgras 

C2-selectie  wordt door gering aantal spelers toegevoegd bij B2/B3


B Trainers:  Arno Boorsma
                      Michael Rengers
                      Erik Schulte
                      Rein Bremer
                      Robert van der Horst
********************************************************************************
A1 selectie
Trainings tijd: Ma 19.45 - 21.00 A1 Veld- Kunstgras 2
                          Do-18.00 - 19.15  A1 Veld- Kunstgras 2

Trainers: Niek Klok
                 Freddy Maatje