Drents Verbond Shoot Out Bokaal

maandag 29 oktober 2018
Erica was uitgeloot om in de eerste ronde van het Drents Verbond Shoot Out Bokaal deel te nemen in de rust van de wedstrijd FC Emmen – VVV Venlo. Namens onze vereniging... lees meer
Namens onze vereniging waren er vijf jeugdspelers uit de JO11 die allen één poging kregen om te scoren op een FC Emmen keeper. In een uitverkocht stadion De Oude Meerdijk mocht SC Erica als eerste van start. Heel koel dribbelde de éérste speler van SC Erica op de goal af en schoot de bal keurig achter de doelman. De andere twee verenigingen scoorden ook hun eerste poging. Helaas voor SC Erica ging de tweede bal er niet in. De jeugdkeeper van FC Emmen O13 had een prima redding in huis. Tot grote blijheid gingen de derde en laatste poging er wel in! Beide deelnemers waren uiterst rustig in de afwerking en bezorgden hiermee SC Erica een totaalscore van drie punten! Helaas Had FC Klazienaveen één doelpunt meer gescoord en daarmee plaatste zij zich voor de halve finale op 10 februari in de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag. De euforie was er niet minder om en al lachend gingen onze jeugdspelers op de groepsfoto. Hiermee werd de dag afgesloten en konden de jeugdspelers zich gaan opmaken voor de tweede helft tussen FC Emmen – VVV Venlo (1-1)