SC Erica 1 (seizoen 2015-2016)

Bovenste rij v.l.n.r: Henk Berends,Jeroen Wijnands, Arthur van der Veen, Patrick Sulmann,Jan Jeuring,Peter Stegen, Evert Veenstra. Middelste rij v.l.n.r: Robert Torenbosch,Peter Oost,Tim Roewen, Roy Lit,Mark Lit, Jan Willem Beukers, Joost Rolink,Martin de Roo, Ruben Pilage,Roy Jagt,Jeroen Berends. Onderste rij v.l.n.r:Lars Wellen,Justin Meewisse,Niek Klok, Roy Lubbe, Bram Gebbeken,Rick Tubben, Pelle Bos, Patrick Bruins.
Klik hier voor de standen, alle uitslagen en het volledige programma per team

Teamleden

  Rugnr. Speler Positie
    Patrick Sulmann Reserve keeper
    Bram Gebbeken Keeper
    Roy Lubbe Keeper
    Ruben Pilage Verdediger
    Niels Wellen Verdediger
    Tim Roewen Verdediger
    Joost Rolink Verdediger
    Mark Oldenburger Verdediger
    Mark Lit Verdediger
    Martin de Roo Verdediger
    Peter Oost Verdediger
    Patrick Bruins Verdediger
    Roy Lit Verdediger
    Lars Wellen Middenvelder
    Roy Jagt Middenvelder
    Jeroen Berends Middenvelder
    Niek Klok Middenvelder
    Kelvin Jager Middenvelder
    Michel Overweg Aanvaller
    Pelle Bos Aanvaller
    Rick Tubben Aanvaller
    Justin Meewisse Aanvaller
    Robert Torenbosch Aanvaller
    Jan-Willem Beukers Aanvaller
 

Technische staf

Naam Functie
Arthur van der Veen Hoofdtrainer
Jan Jeuring Assistent trainer
Patrick Sulmann Keepertrainer
Jeroen Wijnands Leider
Peter Stegen Leider
Henk Berends Verzorger
Evert Veentstra Grensrechter

Uitslagen

Datum Teams Uitslag
23-09 SC Erica 1 - s.v. Dedemsvaart 1 3 - 4
16-09 SC Erica 1 - SDC'12 1 1 - 4
13-09 CEC 1 - SC Erica 1 6 - 4
09-09 TVC'28 1 - SC Erica 1 7 - 1
06-09 SC Erica 1 - Twedo 1 0 - 0
01-09 SC Erica 1 - zvv de esch 1 2 - 3
26-08 SC Erica 1 - HOC 1 3 - 0
27-05 v.v. Raptim 1 - SC Erica 1 2 - 3
20-05 SC Erica 1 - v.v. Ruinerwold 1 4 - 1
13-05 VKW 1 - SC Erica 1 7 - 0
06-05 SC Erica 1 - v.v. Valthermond 1 0 - 4
29-04 v.v. Beilen 1 - SC Erica 1 2 - 0
22-04 SC Erica 1 - S.C. Stadskanaal 1 1 - 0
19-04 SV Olyphia 1 - SC Erica 1 0 - 2
15-04 s.v. Dedemsvaart 1 - SC Erica 1 4 - 1
08-04 SC Erica 1 - Zuidwolde 1 1 - 0
01-04 v.v. Lemelerveld 1 - SC Erica 1 3 - 0
25-03 SC Erica 1 - SV Olyphia 1 1 - 2
18-03 v.v. Beilen 1 - SC Erica 1 0 - 0
11-03 SC Erica 1 - v.v. Valthermond 1 0 - 0
25-02 SC Erica 1 - v.v. Raptim 1 1 - 2
18-02 SC Emmeloord 1 - SC Erica 1 0 - 1
11-02 SC Erica 1 - Germanicus 1 2 - 0
04-02 v.v. Heerde 1 - SC Erica 1 3 - 0
28-01 SC Erica 1 - s.v. Dedemsvaart 1 0 - 2
17-12 v.v. Ruinerwold 1 - SC Erica 1 1 - 1
03-12 Stadskanaal 1 - SC Erica 1 4 - 1
26-11 SC Erica 1 - VKW 1 2 - 2
19-11 SC Erica 1 - v.v. Lemelerveld 1 2 - 0
05-11 v.v. Valthermond 1 - SC Erica 1 2 - 1
29-10 SC Erica 1 - v.v. Beilen 1 2 - 2
15-10 Germanicus 1 - SC Erica 1 2 - 0
08-10 SC Erica 1 - SC Emmeloord 1 4 - 1
01-10 Zuidwolde 1 - SC Erica 1 2 - 6
24-09 SC Erica 1 - v.v. Heerde 1 3 - 3
17-09 Emmen 1 - SC Erica 1 3 - 1
21-05 V.V. Noordster 1 - SC Erica 1 1 - 2
02-04 FC Wolvega 1 - SC Erica 1 7 - 0
26-03 SC Erica 1 - FVC Leeuwarden 1 2 - 1
19-03 GRC Groningen 1 - SC Erica 1 0 - 4
12-03 SC Erica 1 - SVBO 1 0 - 1
05-03 L.S.C.1890 1 - SC Erica 1 1 - 1
26-02 WVV 1 - SC Erica 1 1 - 0
12-06 SC Erica 1 - . Einde seizoen 0 - 0
15-05 V.V. Hoogeveen 1 - SC Erica 1 5 - 2
01-05 SC Erica 1 - WVV 1 1 - 1
24-04 C.V.V. Germanicus 1 - SC Erica 1 1 - 2
10-04 SC Erica 1 - Hoogezand 1 2 - 0
03-04 Heerenveen 1 - SC Erica 1 4 - 1
21-02 SC Erica 1 - VV Rolderboys 1 4 - 1
06-02 ONS Boso Sneek 1 - SC Erica 1 5 - 2
20-12 Hoogezand 1 - SC Erica 1 2 - 7
13-12 SC Erica 1 - Germanicus 1 1 - 3
29-11 SC Erica 1 - V.V. Hoogeveen 1 3 - 3
19-11 FC Assen 1 - SC Erica 1 0 - 5
08-11 SC Erica 1 - Heerenveen 1 1 - 2
01-11 SC Erica 1 - Emmen 1 0 - 3
18-10 Bergum 1 - SC Erica 1 0 - 4
04-10 VV Rolderboys 1 - SC Erica 1 0 - 2
06-09 WVV 1 - SC Erica 1 2 - 2

Programma

Datum Tijd Teams
30-09 14:00 FC Assen 1 - SC Erica 1
07-10 14:00 SC Erica 1 - Dalfsen 1
14-10 14:00 SC Emmeloord 1 - SC Erica 1