Bestuur / Organisatie

 

Hoofdbestuur

             
Functie Naam Tel.nr.   E-mail      
Voorzitter Vacant     Voorzitter@scerica.nl  
Secretaris Marlous Boersma     bestuur@scerica.nl    
Penningmeester Richard Hemme     penningmeester@scerica.nl  
Accomodatie Bennie Rolink 0591-302339   accomodatie@scerica.nl  
Algemeen bestuurslid Jan Jeuring 06-24454459   wedstrijdsecretariaat@scerica.nl      
Algemeen bestuurslid Erwin Homans        
Algemeen bestuurslid Aad Sijtsma            
Contact met bestuur:       bestuur@scerica.nl    
               
               
Vertrouwenspersoon Gini Schotanus 0591-302185   vertrouwenspersoon@scerica.nl  
               
               

Jeugdcommissie SC Erica (JC)

           
Functie Naam Tel.nr.   E-mail      
Voorzitter Raymond Rolink 06-11008724   jeugdzaken@scerica.nl      
             
Secretaris          
wedstrijdsecretariaat - jeugd Lammert Boorsma 0591-302443          
    06-34513152   liaenlammert@concepts.nl  
Coördinatoren JO19 -JO17(A & B) Jan Berendsen 0591-302988   be102945@telfortglasvezel.nl  
  Ben Korte 0591-303438          
    06-20008542   bmkorte@kpnmail.nl  
Coördinatoren JO15 -JO13 Erwin Savenije 00491727952831   e.savenije@planet.nl  
(C & D) Bert Tapper            
             
Coördinatoren JO11 -JO09 -JO06 Nils Reuvers 06-43274001   njreuvers@hotmail.com    
(E & F puppyvoetbal) Raymond Rolink 06-11008724   rrolink@volkerwessels.com    
Afgevaardigde TC Op roulatie basis            
Werkgroep organisatie Chantal Stoffers 06-14281230   chandusti@hotmail.com    
  José Hermans 0591-302891   jose.maatje@planet.nl    
    06-31202427   werkgroeporganisatie@scerica.nl    
               
Scheidsrechters coördinator (Jeugd) Jan Berendsen 0591-302988   be102945@telfortglasvezel.nl      
******************              

Leden administratie

             
  Han Wellen 06-57627305   ledenadministratie@scerica.nl        
*******************              

Wedstrijdsecretariaat

             
Vereniging Naam Tel.nr.   E-mail      
Sc Erica /senioren Jan Jeuring 06-24454459   wedstrijdsecretariaat@scerica.nl  
Sc Erica /Jeugd Lammert Boorsma 06-34513152   liaenlammert@concepts.nl  
Wedstrijdsecretariaat van SC Erica bij voorkeur bereikbaar via bovenstaand mailadres!  
Whatsapp of sms naar 06-24454459  
svo BDE Miranda Chakeb - Boven     chakheb-boven@ziggo.nl    
               
*******************              
               

Technische commissie (TC)

           
Afdeling Naam     E-mail      
Voorzitter Reint Doek     technischecommissie@scerica.nl      
Secretaris Edward T            
Senioren / vrouwen Wim Mohlmann        
  Rik Rolink        
           
JO17 / JO19 Rik Rolink            
  Marco de Vries            
JO13 / JO15 Tonnie Visker            
  Edward            
JO 9 / JO11 Richard Slip        
           
    Algemeen    technischecommissie@scerica.nl      
*******************              

Werkgroep Organisatie 

             
  Naam Tel.nr.   E-mail      
  José Hermans 0591-302891          
    06-31202427   jose.maatje@planet.nl  
  Chantal Stoffers 06-14281230   chandusti@hotmail.com  
    Algemeen   werkgroeporganisatie@scerica.nl  
*******************          

Kantinecommissie

             
  Naam     E-mail      
  Cees Lange     kantine@scerica.nl      
  Lia Boorsma            
  Erik Prinsen            
  Henk Heijnen            
  Gerda Hilgen            
  Peter Vinke            
    Algemeen    kantine@scerica.nl      
*******************              

Materiaal Commissie

             
  Naam     E-mail      
  Luuk Prins     materialen@scerica.nl      
  Jerôme Oostmeijer            
  Rene de Jong            
    Algemeen    materialen@scerica.nl      
*******************              

Webredactie

             
  Naam     E-mail      
  Niels Haandrikman     webredactie@scerica.nl      
  Erwin Homans     webredactie@scerica.nl      
*******************              

Activiteitencommissie

             
  Naam     E-mail      
  Marlous Boersma            
  Carmen Jager            
  Martijn Möhlmann            
  Roy Lit