Voorlopige nieuwe indeling voor seizoen 2017 / 2018

zaterdag 3 juni 2017
Deze namenlijst is een voorlopige nieuwe indeling voor het nieuwe seizoen.
In deze teams zal de training ook plaats vinden vanaf de komende week
(zie training bericht op deze site)
JO 19 ( A )  2017-2018
Mike Rolfes
Cheik Kinkelaar
Jordy Berendsen
Rikus Lubberman
Steven Lodder
Joost Kolk, van der
Joshua Waninge
Mark Sommer
Teunis Beer, de
Jannick Rolink
Jordi Rohling
Kevin Korte
Ivo Kolker
Rowan Zwart
Jort Grootenhuis
Jop Vries, de
Jori Ebbinge
Jelmer  Schepers

 
JO 17 (B) 2017-2018
 
Marlen Beukers
Dion Gozefoort
Gijs Lit
Luke Rolfes
Jim Schepers
Roel Mol
Tim Langenberg
Jens Hof, van het
Lars Vries, de
Dustin Pruim
Twan Poelman
Lejon Kuipers
Bram Kuipers
Nemanja Siebum
Twan Gozefoort
Mathijs Sijbom
Lars Huls
Wouter Tooi

JO 15 ( C )  2017-2018
                JO 15-01                                                                          
Mark Ties
Ruben Savenije
Thijs Drijfhout
Koen Hermans
Milan Tromp
Marnik Homans
Bas Heijnen
Marijn Lange
Dylan Raad
Sem Poelman
Milan Hinderks
Tom Vehof
Nick Kuipers
Niels Lippold
Jesper Hemme
Thorsten Wijnands
Joep Lambers
 
     JO 15-2
Wessel Kocks
Rik Noorman
Tim Boven, van
Sam Visser
Jarno Tholen
Joery Bergsma
Stefan Koops
Lars Olgers
Jochem Molema
Imre Beukers
Marvin Schwieters
Thijs Zel, van der
Dariush Kinkelaar
Lorenzo Anninga

JO 13 ( D ) 2017-2018
    JO 13-1                                                                             
Syb Lathouwers              
Damon Harder 
Youri Ebelties
Mathijs Hartmann          
Stijn Savenije
Kenai Berg, van den
Joos Lathouwers
Senn de Vries                  
Melle Plas          
Sven Vehof
Rien Wagenaar
Milan Raad        
Jente Hassing
Rein Juffer  
      
JO 13-2
Colin Bes
Wessel Abelen
Bjorn Kroesen
Nick Drijfhout
Alex Majkzak
Qurijn Kat
Kenji v den Berg             
Marvin Tapper
Lucas Goeree
Jens Olgers
Dinand Heijnen
Leroy Vis
Erik Hof, van het
Diego Anninga
Mart Lange
Artoer  Shahnazarian
 
JO 11
Jo 11-01                                                      
Dominique Schepers                    
Simon Hake                                     
Sem Oostmeijer                                            
Max Majkzak                                  
Robbert Harms                
Lynn Hermans                 
Marnix de Jong               
Vova Shahnazarian                                       
Thomas  Smidt    
                                                                                                          
Jo 11-2                                                                 
Wesley Bos       
Rylan Kroon
Damian Slip
Boaz Kloppenburg
Ollie Hake
Sven Ebelties
Jort Huizing
Bram     Rolink
                  
Jo 11-03
Justin  Goeree
Richard Reijerink
Dominic de Vries
Kian Gans
Yarnick Harmes
Mike Abel
Silvano Geurtse
Daan Kuijer
Tara Reuvers

JO 9
Jo 9-01                                                                                               
Levi Gepken                                                  
Giel  Jongsma
Koen Kuipers
Harm Reuvers
Tycho Berg van den
Jasper Stigter
Bing Richir
 
Jo9-2
Kyran Kroeze
Lucas Sijbom
Milan Wessel
Roan Heijnen
Dane Hemel
Koen Nijboer
Romee Sikkes

JO8
Jo8-1
Kaya Berg van den
Milan Koers
Damy Bloemberg
Julian Slip
Thies Beukers
Lauryn Siefkes
Matthijs Smidt
Guus Rolink
 
Jo8-2
Merle Koers
Jayli Stroeve
Djelano  Groen
Aaron Both
Teuntje Lange
Thom Boelens
Stan Scholte Lubberink
Cas Beuker
Marijn Mulder

Jo8-3
Borre Hake
Dion Jense
Luka Ploeger
Levi Pijpker
Floran Hindimith
Sem Savenije
Kyano Jonge, de
Milan Kloppenburg
Thijn Hidding